Vieme, ako na zdravé chudnutie po pôrode.

Myslíte si, že vrátiť sa na svoju váhu pred pôrodom je nemožné? Skúšate schudnúť a stále priberáte? Pomôžeme vám nielen zdravo schudnúť, ale naučíme vás, ako si váhu dlhodobo udržať.

Znovu budete mať viac energie a dobrej nálady na rozdávanie, a to vaše malé deti ocenia najviac.

Príďte na nezáväznú konzultáciu. Vďaka nej získate

 • Konkrétne rady pre úspešné schudnutie

  Dozviete sa, ako funguje vaše telo po pôrode a ako ho pri chudnutí po pôrode čo najefektívnejšie podporiť výberom tých správnych potravín.

 • Presné informácie o vašom tele

  Zistíme, koľko tuku máte pod kožou a medzi orgánmi, ako veľmi ste zavodnená a na koľko rokov sa cíti vaše telo. To nám pomôže stanoviť správny a zdravý postup chudnutia.

 • Šetrný a citlivý prístup

  Poradíme vám, ako zhodiť aj bez drastických metód, ktoré neprospievajú vášmu organizmu. A môžu uškodiť aj vášmu bábätku.

Čo môžete očakávať?

Konzultáciu so špecialistom na chudnutie NATURHOUSE každý týždeň zadarmo

Každý týždeň sa spolu stretneme a pozrieme sa na to, v čom sa vám pri chudnutí darí a čo je nutné zlepšiť. A to úplne bezplatne.

Už na prvej nezáväznej konzultácii získate presnú diagnostiku vášho tela.

Diagnostikou zistíte:

MNOŽSTVO NEBEZPEČNÉHO TUKU MEDZI VAŠIMI ORGÁNMI

Viscerálny (vnútorný) tuk sa postupne ukladá medzi orgánmi a môže tak negatívne pôsobiť na správne fungovanie organizmu.

KOĽKO POTREBUJETE DENNE PRIJAŤ KALÓRIÍ

Zistíte, koľko energie potrebuje váš organizmus na svoju bežnú činnosť. Teda, aký by mal byť váš maximálny denný príjem kalórií, aby ste chudli.

KOĽKO MÁTE V TELE VODY

Nedostatočná hydratácia organizmu môže byť príčinou mnohých zdravotných problémov a brániť tak vášmu chudnutiu po pôrode.

ZLOŽENIE VÁŠHO TELA

Dozviete sa koľko % tuku, svalov či kostí obsahuje vaše telo a aké by mali byť vaše ideálne hodnoty.

NA KOĽKO ROKOV SA CÍTI VAŠE TELO

Zlá strava a nadváha skracujú život. Metabolický vek vám ukáže, na koľko rokov sa vaše telo po pôrode cíti.

Individuálny jedálny lístok

Vďaka chutnému a jednoduchému jedálnemu lístku, ktorý vychádza z princípov zdravej stredomorskej stravy, schudnete zdravo, trvalo a vaše telo získa energiu.

 • Už z prvej konzultácie si od nás ako bonus odnesiete 3-dňový jedálny lístok  na vyskúšanie zadarmo.

Exkluzívne produkty NATURHOUSE

Naše doplnky stravy fungujú na báze výťažkov z rastlín. Podporia funkcie dôležitých orgánov, ktoré pomáhajú detoxikovať telo a vyrovnať sa s úbytkom hmotnosti. Pri chudnutí po pôrode ich môžete užívať bez obáv, pokiaľ už plne nekojíte a bábätko iba prikrmujete. Produkty sú to jediné, čo si u nás hradíte.

Chcem diagnostiku a 3-dňový jedálny lístok na vyskúšanie

21 EUR

Prečo naša metóda funguje?

Vieme, v čom je chudnutie po pôrode špecifické

Naša metóda stavia predovšetkým na vyváženej a pravidelnej strave vychádzajúcej z chutnej stredomorskej kuchyne. Schudnete tak šetrne, s ohľadom na svoje telo a na kojenie.

Poradíme vám, ako skĺbiť chudnutie so starostlivosťou o dieťa

Nestíhate? Rozumieme vám. Chudnutie s nami nie je náročné na čas, ani energiu. Naopak – dodá vám toľko energie, že vás o ňu nepripraví ani vaše malé zlatíčko.

Motivujeme vás, keď je to nutné

Máme profesionálny tím poradcov, ktorý vám pomôže osvojiť si zdravé stravovacie návyky. Súčasne podporia vašu vôľu vo chvíľach, keď to budete potrebovať.

Našu metódu už preverili tisícky zákazníkov

Naše pobočky úspešne fungujú viac ako 20 rokov po celom svete. Pridajte sa k ďalším spokojným mamičkám.

Radi vám pomôžeme v rámci celej Slovenskej republiky.

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov