Výživový poradca Bratislava

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Hľadáte výživového poradcu vo vašom meste? Navštívte výživovú poradňu Naturhouse Bratislava - Karlova Ves - OD Centrum. V rámci konzultácií, ktoré sú zadarmo, vás odvážime na špeciálnej váhe a zostavíme vám jedálny lístok na mieru. Budete chudnúť prirodzene a nebudete trpieť hladom. Budete štíhlejší, sebavedomejší a plní energie.
Pondelok
12:00 - 20:00
Utorok
7:30 - 15:00
Streda
12:00 - 20:00
Štvrtok
12:00 - 20:00
Piatok
12:00 - 20:00
Sobota
8:00 - 12:00
Nedeľa
zatvorené

Adresa pobočky: Borská 1, 841 04 Bratislava

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Bratislava
Svätý Jur
Pezinok
Šamorín
Malacky
Sereď
Šaštín-Stráže
Senica

Trápi vás nadváha a neviete čo s ňou? Vyskúšali ste už hladovku, diéty, cvičenie, ale nič vám nepomohlo zbaviť sa kíl navyše? Existuje nespočetné množstvo diétnych plánov, ktoré sľubujú redukciu váhy v relatívne krátkom čase. Diéty tiež často bývajú radikálne a napĺňajú ľudí nechuťou, nie motiváciou.  Navyše, akonáhle sa vrátite k pôvodnému stravovaniu, zhodené kilá získate naspäť a vynaložená snaha tak vyjde nazmar.

Vo výživovej poradni NATURHOUSE v Bratislave v Karlovej Vsi (OD Centrum) vám ale radi pomôžeme nájsť ten najlepší spôsob vhodný pre váš organizmus. Výživový poradca vám zostaví každý týždeň nový jedálniček, ktorý bude nielen nenáročný na prípravu, ale aj chutný a efektívny.