Poradíme vám, ako znížiť vysoký krvný tlak. Prirodzene a jednoducho.

Pomôžeme vám znížiť krvný tlak a celkovo posilniť vaše zdravie prirodzenou cestou pomocou zdravého stravovania.

Že naše metóda funguje, dokazujú
Výsledky našich klientov

 • Jozef -25 kg

  Teraz, keď som ľahší o 25 kg sa cítim výrazne lepšie. Ľahšie sa pohybujem a už sa menej zadýcham pri chôdzi. Zo zdravotného hľadiska sa mi upravil postupne aj môj problém s vysokým krvným  tlakom.

  Prečítať celý príbeh
 • Iveta -20 kg

  Po schudnutí 20 kg sa cítim skvele. Aj moje okolie si všimlo zmeny s veľmi pozitívnym ohlasom. Strata týchto kg spôsobila aj to, že sa mi neskutočne upravil môj vysoký krvný tlak a už neužívam lieky. Ale zase nastal problém v mojom šatníku – všetko oblečenie je mi veľké a postupne musím dopĺňať svoj šatník.

  Prečítať celý príbeh

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Príďte na nezáväznú konzultáciu. Vďaka nej získate

 • Posúdenie vášho súčasného jedálneho lístka

  V čom vám prospieva vaša strava a v čom naopak ubližuje? Špecialista detailne posúdi váš jedálny lístok a zistí, ako vaša strava a životný štýl ovplyvňuje výšku krvného tlaku. Podľa toho váš jedálny lístok upraví tak, aby vám nielen prospieval, ale taktiež chutil.

 • Detailné informácie o vašom tele

  Zmeriame vám tuk medzi orgánmi, ktorý zvyšuje riziko krvného tlaku a srdcovo-cievnych ochorení. Zistíte, koľko ho v tele máte a poradíme vám, ako sa ho zbaviť.

 • Pozitívny a motivujúci prístup

  Či už je váš vysoký tlak spôsobený nadváhou, nadmerným stresom alebo inými príčinami, spoločne nájdete také riešenie, ktoré vám pomôže cítiť sa lepšie.

Čo môžete očakávať?

Konzultáciu so špecialistom na výživu NATURHOUSE každý týždeň zadarmo

Spoločne sa stretneme každý týždeň. Skonzultujeme výsledok zmeny jedálneho lístka a dodáme vám motiváciu v ďalšom postupe.

Individuálny jedálny lístok na mieru

Skúsený dietológ pre vás pripraví jedálny lístok inšpirovaný chutnou stredomorskou stravou, jednoduchý na prípravu a plný jedál, ktoré sú vhodné pre srdcovo-cievnu sústavu.

Exkluzívne produkty NATURHOUSE

Naše potravinové doplnky sú zložené z výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny. Sú na prírodnej báze a telu prospešné. Doplnky sú to jediné, čo si u nás hradíte.

Chcem diagnostiku a 3-dňový jedálny lístok na vyskúšanie

21 EUR

Prečo naša metóda funguje?

Stravovacie návyky pomáhajú v zdraví

Či už je váš vysoký tlak dôsledkom stresu, nezdravej stravy, životného štýlu či genetiky, naučíme vás také stravovacie návyky, ktoré vám pomôžu zlepšiť zdravie.

Veríme osvedčeným postupom

Náš jedálny lístok vychádza zo stredomorskej diéty. Tá je považovaná za zdravý a dlhodobo osvedčený spôsob, ako si trvalo udržať zdravú hmotnosť a zlepšiť kondíciu.

Na vysoký tlak sa pozeráme celostne

Prezradíme vám nielen to, aké jedlo je dobré, ale predovšetkým to, ako sa s jeho pomocou cítiť lepšie – fyzicky i duševne.

Zaujímame sa nielen o váš problém, ale predovšetkým o vás ako o človeka.

Chceme, aby ste boli zdraví aj bez nás

Až sa za pár mesiacov rozlúčime, budete vedieť, ako správne jesť. Tak si udržíte nielen optimálny krvný tlak, ale aj celkové zdravie. Sami, bez cudzej pomoci.

Radi vám pomôžeme v rámci celej Slovenskej republiky.

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov