Výživový poradca pre deti

Naučíme vás a vaše dieťa zdravým stravovacím návykom pre zdravší a kvalitnejší život.

Vaše dieťa získa optimálnu váhu a potrebné živiny pre správny vývoj.

Príďte na nezáväznú konzultáciu. Vďaka nej získate

 • Diagnostika tela

  Urobíme presnú diagnostiku tela s okamžitými výsledkami. Na ich základe stanovíme dlhodobý plán s jednoduchými odporúčaniami. Dieťa sa nemusí diagnostiky báť – princíp je podobný ako pri klasickej váhe.

 • Stravovacie návyky podľa stredomorskej stravy

  Výživový poradca s vami prekonzultuje váš rodinný životný štýl a zostaví jedálniček na mieru vám aj vášmu dieťaťu. Ten vychádza zo stredomorskej stravy, ktorá je preukázateľne účinná pri redukcii hmotnosti, či rôznych typoch zdravotných problémov.

 • Nejde len o chudnutie

  Vyvážená strava má zásadný vplyv na fyzickú a psychickú kondíciu vás aj vášho dieťaťa. Vytvoríme pre vás dlhodobý plán, ako si dlhodobo udržať zdravé stravovacie návyky a rozumnú hmotnosť, ako byť fit a žiť tak spokojnejší život.

Čo môžete očakávať?

Konzultácia so špecialistom na výživové poradenstvo

Každý týždeň zdarma prekonzultujete pokrok váš aj vášho dieťaťa. Výživový poradca bude vaším spojencom na ceste k pohodovému životu a lepšej kondícii.

Individuálny jedálniček podľa potrieb vášho dieťaťa

Každé dieťa je iné – má iné potreby, koníčky a fyzickú aktivitu. Preto mu výživový poradca zostaví unikátny jedálniček, ktorý pomôže práve jemu – či už potrebuje zhodiť nejaké kilá, pribrať, alebo sa len cítiť lepšie.

Exkluzívne produkty NATURHOUSE

Sú zložené z výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny. Dodajú energiu a podporia zdravé fungovanie organizmu. Produkty sú to jediné, čo u nás hradíte.

Chcem diagnostiku a 3-dňový jedálny lístok na vyskúšanie

21 EUR

Radi vám pomôžeme v rámci celej Slovenskej republiky.

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov