Doprajte telu dostatok zdravej energie a zabudnite na únavu.

Po výdatnom spánku sa necítite oddýchnutí a nemáte energiu ani na obľúbené činnosti? Zdrojom našej energie je predovšetkým vyvážená strava, ktorá ovplyvňuje kvalitu spánku, hladinu cukru v krvi alebo hormonálnu rovnováhu.

Nie nadarmo sa hovorí, že ste to, čo jete. Aj vám pomôžeme nájsť vhodnú cestu a ukážeme, ako ľahko môžete svoj život zmeniť.

Že naše metóda funguje, dokazujú
Výsledky našich klientov

 • Ľudmila -14 kg

  Moja poradkyňa Ivana Trusková bola veľmi milá. Vysvetlila mi ktoré potraviny sú povolené, čo pre mňa znamená pravidelné stravovanie a pitný režim. Všetko prebehlo v priateľskej atmosfére a dávalo zmysel.

  Prečítať celý príbeh
 • Marek -20 kg

  Mal som trochu obavy, počítal som s tým, že čísla (tuky a BMI) nebudú priaznivé. Oporou mi bola spomínaná dcéra, ktorá mi všetko vysvetlila. Príjemná atmosféra počas konzultácie ma však upokojila. Začal som pozerať do budúcnosti optimisticky.

  Prečítať celý príbeh
 • Jarmila -22 kg

  Najviac som oceňovala, že som k sebe mala podporu. Keď sa mi v daný týždeň nepodarilo schudnúť, hľadali sme dôvod prečo to tak je. Chyba v mojom stravovaní sa našla, tým pádom sme to napravili a  chudnutie išlo ďalej ľahko a nemala som dôvod vzdávať sa.

  Prečítať celý príbeh
 • Zuzana -23 kg

  Moja poradkyňa Radka ma motivovala každý týždeň, ale ja sama som to videla na váhe a cítila na oblečení. Sama som si bola motiváciou. Získala som stratené sebavedomie a chuť pekne sa obliekať.

  Prečítať celý príbeh
 • Eliška -9 kg

  Kým som nepoznala NATURHOUSE, neverila som, že sa dá tak rýchlo a zdravo chudnúť. Niekedy som naopak mala pocit, že z takéhoto jedla priberiem, no opak bol pravdou.

  Prečítať celý príbeh
 • Ľuboš -15 kg

  Vďaka NATURHOUSE sa cítim  oveľa lepšie. Ľahšie sa hýbem a teší ma samozrejme aj fakt, že problém s pálením záhy definitívne skončil.

  Prečítať celý príbeh
 • Eva -13 kg

  Privítali ma milé slečny, výživová poradkyňa Mgr. Dominika Búšová a jej asistentky Vierka a Natália, vždy usmiate a s dobrou náladou, ktoré vedia človeka povzbudiť a motivovať. Nebolo ma treba presviedčať.

  Prečítať celý príbeh
 • Alena -26 kg

  Už dlhšiu dobu som sa pokúšala schudnúť, no keď som aj schudla, tak som to nabrala naspäť a ešte aj kilá navyše. Jedného dňa som ale stretla kamarátku, ktorú som dlhšiu dobu nevidela a takmer som ju nespoznala. Práve ona mi povedala, že navštevovala poradňu NATURHOUSE v Hlohovci.

  Prečítať celý príbeh
 • Peter -19 kg

  Na každej konzultácii som bol znova odvážený a odmeraný a výsledok jasne napovedal ako sa mi darilo /hoci niekedy aj s malými prehreškami/ pretože som diétoval aj počas veľkonočných sviatkov. Váha šla dolu týždenné 1-1,5 kg.

  Prečítať celý príbeh
 • Bianka -18 kg

  Najviac som oceňovala rýchle znižovanie telesnej hmotnosti. Týždenne 1-2 kg. Pravidelné týždenné konzultácie pre mňa znamenali veľké očakávania, zvedavosť, radosť z počutia že sa mi opäť podarilo priblížiť sa k cieľu.

  Prečítať celý príbeh
 • Soňa -16 kg

  Dozvedela som sa o vás od svojej známej, ktorá poradňu navštevuje dodnes. Kamarátka veľmi pekne schudla a mňa to nadchlo. Keďže som vtedy bola tak trošku pri tele, rozhodla som sa to vyskúšať. 

  Prečítať celý príbeh

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Príďte na nezáväznú konzultáciu. Vďaka nej získate

 • Detailné informácie o vašom tele

  Presne vás zvážime, zmeriame a nájdeme riešenie, s ktorým sa vášmu telu uľaví. Okrem toho zistíte, koľko máte tuku medzi orgánmi, ktorý zvyšuje hladinu kortizolu v tele a spôsobuje slabosť, únavu a apatiu. Poradíme vám, ako sa ho zbaviť.

 • Jedálny lístok na mieru

  Skonzultujeme, čo a kedy jete a upozorníme na chyby, ktoré môžu mať vplyv na vašu únavu. Spoločne potom pripravíme zdravší jedálny lístok, odporučíme dostupné a chutné potraviny, ktoré vám dodajú energiu a novú chuť do života.

 • Zmena, ktorú pocítite dlhodobo

  Všetko jasne a podrobne vysvetlíme. Naučíme vás poznať, čo a prečo vám prospieva, preto si zdravú životosprávu dokážete jednoducho udržať aj po skončení našej spolupráce.

Čo môžete očakávať?

Konzultácie so špecialistom na výživové poradenstvo

Každý týždeň skonzultujeme vaše pokroky, odporučíme zmeny s ohľadom na váš zdravotný stav alebo aktuálnu životnú situáciu. Vždy budeme rešpektovať váš názor.

100% podporu a motiváciu

Vieme, že cesta k zmene môže byť zložitá. Na tej vašej vás budeme maximálne podporovať a pomôžeme vo chvíľach, kedy by ste – náhodou – začali strácať vôľu.

Exkluzívne produkty NATURHOUSE

Naše produkty na báze výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny podporujú prirodzenú funkciu celého organizmu a dodávajú potrebné látky, aby vaše telo využilo všetku energiu. Produkty sú to jediné, čo si u nás hradíte.

Chcem diagnostiku a 3-dňový jedálny lístok na vyskúšanie

21 EUR

Prečo naša metóda funguje?

Spolupracujeme iba s profesionálnymi poradcami

Naši špecialisti majú pre výkon svojej profesie patričné vzdelanie. Vďaka tomu máte istotu, že sa zveríte do rúk, ktoré vám pomôžu s úľavou od vašich problémov.

Zaujíma nás výsledok spolupráce

Chceme, aby vám bolo lepšie. A keď vidíme, ako sa vám vracia chuť do života, vieme, že naša práca dáva zmysel.

Vedecky overená metóda

Stredomorská strava, z ktorej vychádzajú naše jedálne lístky na mieru, je mimoriadne účinná pre zníženie kortizolu v krvi, urovnanie hormonálnej hladiny a celkové zvýšenie energie.

20 rokov skúseností a tisícky spokojných zákazníkov

Naše pobočky úspešne fungujú už viac ako 20 rokov po celom svete. Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom, ktorým sme zmenili život k lepšiemu.

Radi vám pomôžeme v rámci celej Slovenskej republiky.

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov