konzultace bez hladovění

Každý sme iný. To, čo jednému pomôže, môže druhému spôsobiť problémy. Neexistujú stravovacie rady vhodné súčasne pre všetkých.

Zistíme, čo pomôže práve vám.

Overíme, aký rýchly je váš metabolizmus a v akej ste kondícii, koľko je vo vašom tele tuku a či je správne hydratované. Zistíme, aké potraviny vášmu telu pomôžu a ktorým by ste sa radšej mali vyhnúť.

Spoločne zostavíme vyvážený jedálny lístok. Zdravý, chutný a dostupný.

Príďte na nezáväznú konzultáciu za 21 EUR!

  • 30 minút s výživovým poradcom

  • 3-dňový jedálny lístok zadarmo na vyskúšanie

  • Odborné posúdenie vášho životného štýlu

  • Presná diagnostika vášho tela

V čom je systém NATURHOUSE jedinečný?

co můžete očekávat

Konzultácia so špecialistom na výživu NATURHOUSE každý týždeň zadarmo

Stretnete sa s nami každý týždeň. Pripravíme nový jedálny lístok, spýtame sa, čo sa vám podarilo, čo vám vyhovuje a čo je ešte potrebné zlepšiť. Každý týždeň vás podporíme na vašej zdravej ceste.

Presná diagnostika vášho tela

Naše odporúčania vznikajú na základe presnej diagnostiky vášho tela. Vychádzame v ústrety vašim preferenciám i potrebám a robíme všetko pre to, aby vám bolo lepšie a kilá šli postupne a zdravo dole.

Exkluzívne produkty NATURHOUSE

Naše potravinové doplnky sú zložené z výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny a podporujú prirodzenú funkciu metabolizmu i celého tela. Sú registrované Ministerstvom zdravotníctva a sú kombinovateľné s bežnými liekmi.

Prečo naša metóda funguje?

Preukázateľné výsledky

Jedálne lístky, vďaka ktorým sa budete cítiť lepšie, sú inšpirované stredomorskou kuchyňou. Tento typ stravy je bohatý na vitamíny a výživné látky a má preukázaný prospešný vplyv na redukciu hmotnosti a na celkové zdravie.

Dlhodobý efekt

Nechceme, aby ste dodržiavali diéty a hladovali. Chceme, aby ste vedeli, čo a prečo je pre vaše telo dobré. Nový životný štýl a spôsob stravovania pre vás nebude problém dodržiavať dlhodobo.

Sme odborníci

Spolupracujeme s certifikovanými špecialistami, ktorí vnímajú svoju profesiu ako poslanie. Môžete sa na nich s dôverou obrátiť, kedykoľvek to budete potrebovať.

Zdravej strave sa venujeme už viac ako 20 rokov

Pomohli sme tisíckam spokojných klientov po celom svete. Veríme, že sa k nim pridáte i vy.

S čím vám pomôžeme?