Vhodné stravovanie pomáha predchádzať zdravotným problémom

Uponáhľaný životný štýl, zlá strava, stres a nedostatok spánku sa ako bumerang odrážajú na vašom zdravotnom stave. Kilá idú hore, môže sa objaviť vysoký tlak, zvýšený cholesterol, problémy s kĺbmi, trávením.....alebo keď ide do tuhého – cukrovka.

Ukážeme vám, co všechno dokáže zdravé stravování.

Že naše metóda funguje, dokazujú
Výsledky našich klientov

 • Ľudmila -14 kg

  Moja poradkyňa Ivana Trusková bola veľmi milá. Vysvetlila mi ktoré potraviny sú povolené, čo pre mňa znamená pravidelné stravovanie a pitný režim. Všetko prebehlo v priateľskej atmosfére a dávalo zmysel.

  Prečítať celý príbeh
 • Marek -20 kg

  Mal som trochu obavy, počítal som s tým, že čísla (tuky a BMI) nebudú priaznivé. Oporou mi bola spomínaná dcéra, ktorá mi všetko vysvetlila. Príjemná atmosféra počas konzultácie ma však upokojila. Začal som pozerať do budúcnosti optimisticky.

  Prečítať celý príbeh
 • Jarmila -22 kg

  Najviac som oceňovala, že som k sebe mala podporu. Keď sa mi v daný týždeň nepodarilo schudnúť, hľadali sme dôvod prečo to tak je. Chyba v mojom stravovaní sa našla, tým pádom sme to napravili a  chudnutie išlo ďalej ľahko a nemala som dôvod vzdávať sa.

  Prečítať celý príbeh
 • Zuzana -23 kg

  Moja poradkyňa Radka ma motivovala každý týždeň, ale ja sama som to videla na váhe a cítila na oblečení. Sama som si bola motiváciou. Získala som stratené sebavedomie a chuť pekne sa obliekať.

  Prečítať celý príbeh
 • Eliška -9 kg

  Kým som nepoznala NATURHOUSE, neverila som, že sa dá tak rýchlo a zdravo chudnúť. Niekedy som naopak mala pocit, že z takéhoto jedla priberiem, no opak bol pravdou.

  Prečítať celý príbeh
 • Ľuboš -15 kg

  Vďaka NATURHOUSE sa cítim  oveľa lepšie. Ľahšie sa hýbem a teší ma samozrejme aj fakt, že problém s pálením záhy definitívne skončil.

  Prečítať celý príbeh
 • Eva -13 kg

  Privítali ma milé slečny, výživová poradkyňa Mgr. Dominika Búšová a jej asistentky Vierka a Natália, vždy usmiate a s dobrou náladou, ktoré vedia človeka povzbudiť a motivovať. Nebolo ma treba presviedčať.

  Prečítať celý príbeh
 • Alena -26 kg

  Už dlhšiu dobu som sa pokúšala schudnúť, no keď som aj schudla, tak som to nabrala naspäť a ešte aj kilá navyše. Jedného dňa som ale stretla kamarátku, ktorú som dlhšiu dobu nevidela a takmer som ju nespoznala. Práve ona mi povedala, že navštevovala poradňu NATURHOUSE v Hlohovci.

  Prečítať celý príbeh
 • Peter -19 kg

  Na každej konzultácii som bol znova odvážený a odmeraný a výsledok jasne napovedal ako sa mi darilo /hoci niekedy aj s malými prehreškami/ pretože som diétoval aj počas veľkonočných sviatkov. Váha šla dolu týždenné 1-1,5 kg.

  Prečítať celý príbeh
 • Bianka -18 kg

  Najviac som oceňovala rýchle znižovanie telesnej hmotnosti. Týždenne 1-2 kg. Pravidelné týždenné konzultácie pre mňa znamenali veľké očakávania, zvedavosť, radosť z počutia že sa mi opäť podarilo priblížiť sa k cieľu.

  Prečítať celý príbeh
 • Soňa -16 kg

  Dozvedela som sa o vás od svojej známej, ktorá poradňu navštevuje dodnes. Kamarátka veľmi pekne schudla a mňa to nadchlo. Keďže som vtedy bola tak trošku pri tele, rozhodla som sa to vyskúšať. 

  Prečítať celý príbeh

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Príďte na nezáväznú konzultáciu. Vďaka nej získate

 • Presná diagnostika

  Zistíme, či ste ohrození nebezpečným tukom medzi orgánmi a vysvetlíme vám, ako môže súvisieť s vašimi zdravotnými problémami. A poradíme, ako to zmeniť.

 • Konkrétne rady

  Zhodnotíme váš životný štýl aj spôsob, akým sa stravujete. Pomôžeme vám naštartovať cestu k zdravšiemu životu pomocou vyváženej, ale hlavne chutnej stravy.

 • Rovnocenný prístup

  Naučíme vás osvojiť si a dlhodobo udržať zdravý životný štýl. Budeme vám oporou, kedykoľvek ju budete potrebovať. Rešpektujeme vaše názory a preferencie.

Čo môžete očakávať?

Konzultácia so špecialistom každý týždeň zadarmo

Spoločne sa stretneme každý týždeň. Prejdeme si výsledky zmeny vášho jedálneho lístka a dodáme vám motiváciu v ďalšom postupe.

Overený jedálny lístok na mieru

Jedálny lístok zostavíme podľa potrieb vášho tela aj chuti. Vychádza zo stredomorskej diéty, ktorá má preukázateľné účinky na rôzne typy zdravotných problémov.

Exkluzívne produkty NATURHOUSE

Naše potravinové doplnky sú zložené z výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny. Sú na prírodnej báze a dlhodobo pomáhajú zlepšiť telesnú kondíciu. Produkty sú to jediné, čo si u nás hradíte.

Chcem diagnostiku a 3-dňový jedálny lístok na vyskúšanie

21 EUR

Prečo naša metóda funguje?

Máme celostný prístup

Vieme, že zlepšenie kondície pomôže nielen vášmu telu, ale aj vašej psychike. V osvojovaní zdravších stravovacích návykov vás budeme maximálne podporovať.

Sme profesionálmi v odbore

Naši poradcovia sú vyškolenými profesionálmi. Dbáme na to, aby sa vo svojom odbore neustále vzdelávali a vám tak mohli byť čo najviac prospešní.

Zaujímajú nás výsledky

Máme jasný cieľ – chceme, aby sa vám uľavilo a máme radosť, keď vidíme, ako si znovu užívate svoj život.

Tisícky spokojných zákazníkov ako dôkaz

Naše pobočky úspešne fungujú viac ako 20 rokov po celom svete. Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

Radi vám pomôžeme v rámci celej Slovenskej republiky.

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov