Zbavte svoj organizmus škodlivých látok prirodzenou cestou.

Zbavte svoje telo všetkých škodlivých látok, ktoré vám berú energiu a ničia vaše zdravie. Po očiste organizmu sa budete cítiť ako znovuzrodení.

Že naše metóda funguje, dokazujú
Výsledky našich klientov

 • Ľudmila -14 kg

  Moja poradkyňa Ivana Trusková bola veľmi milá. Vysvetlila mi ktoré potraviny sú povolené, čo pre mňa znamená pravidelné stravovanie a pitný režim. Všetko prebehlo v priateľskej atmosfére a dávalo zmysel.

  Prečítať celý príbeh
 • Marek -20 kg

  Mal som trochu obavy, počítal som s tým, že čísla (tuky a BMI) nebudú priaznivé. Oporou mi bola spomínaná dcéra, ktorá mi všetko vysvetlila. Príjemná atmosféra počas konzultácie ma však upokojila. Začal som pozerať do budúcnosti optimisticky.

  Prečítať celý príbeh
 • Jarmila -22 kg

  Najviac som oceňovala, že som k sebe mala podporu. Keď sa mi v daný týždeň nepodarilo schudnúť, hľadali sme dôvod prečo to tak je. Chyba v mojom stravovaní sa našla, tým pádom sme to napravili a  chudnutie išlo ďalej ľahko a nemala som dôvod vzdávať sa.

  Prečítať celý príbeh
 • Zuzana -23 kg

  Moja poradkyňa Radka ma motivovala každý týždeň, ale ja sama som to videla na váhe a cítila na oblečení. Sama som si bola motiváciou. Získala som stratené sebavedomie a chuť pekne sa obliekať.

  Prečítať celý príbeh
 • Eliška -9 kg

  Kým som nepoznala NATURHOUSE, neverila som, že sa dá tak rýchlo a zdravo chudnúť. Niekedy som naopak mala pocit, že z takéhoto jedla priberiem, no opak bol pravdou.

  Prečítať celý príbeh
 • Ľuboš -15 kg

  Vďaka NATURHOUSE sa cítim  oveľa lepšie. Ľahšie sa hýbem a teší ma samozrejme aj fakt, že problém s pálením záhy definitívne skončil.

  Prečítať celý príbeh
 • Eva -13 kg

  Privítali ma milé slečny, výživová poradkyňa Mgr. Dominika Búšová a jej asistentky Vierka a Natália, vždy usmiate a s dobrou náladou, ktoré vedia človeka povzbudiť a motivovať. Nebolo ma treba presviedčať.

  Prečítať celý príbeh
 • Alena -26 kg

  Už dlhšiu dobu som sa pokúšala schudnúť, no keď som aj schudla, tak som to nabrala naspäť a ešte aj kilá navyše. Jedného dňa som ale stretla kamarátku, ktorú som dlhšiu dobu nevidela a takmer som ju nespoznala. Práve ona mi povedala, že navštevovala poradňu NATURHOUSE v Hlohovci.

  Prečítať celý príbeh
 • Peter -19 kg

  Na každej konzultácii som bol znova odvážený a odmeraný a výsledok jasne napovedal ako sa mi darilo /hoci niekedy aj s malými prehreškami/ pretože som diétoval aj počas veľkonočných sviatkov. Váha šla dolu týždenné 1-1,5 kg.

  Prečítať celý príbeh
 • Bianka -18 kg

  Najviac som oceňovala rýchle znižovanie telesnej hmotnosti. Týždenne 1-2 kg. Pravidelné týždenné konzultácie pre mňa znamenali veľké očakávania, zvedavosť, radosť z počutia že sa mi opäť podarilo priblížiť sa k cieľu.

  Prečítať celý príbeh
 • Soňa -16 kg

  Dozvedela som sa o vás od svojej známej, ktorá poradňu navštevuje dodnes. Kamarátka veľmi pekne schudla a mňa to nadchlo. Keďže som vtedy bola tak trošku pri tele, rozhodla som sa to vyskúšať. 

  Prečítať celý príbeh

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Príďte na nezáväznú konzultáciu. Vďaka nej získate

 • Celkový stav vášho tela

  Zistíte, koľko tuku sa skrýva medzi vašimi orgánmi, koľko vody máte v tele a aké majú tieto hodnoty vplyv na funkciu obličiek, pečene a čriev. V priebehu našej spolupráce sa začnete znovu cítiť lepšie a plní energie.

 • Ako na detoxikáciu organizmu?

  Poradíme, aká je pre vás tá najvhodnejšia cesta k zmene. Do úvahy vezmeme nielen váš životný štýl, ale aj zdravotné obmedzenia.

 • Ako je to s jedálnym lístkom?

  Základom očisty vášho organizmu bude zdravá strava, ktorá vychádza z pestrej a chutnej stredomorskej stravy plnej prospešných látok a vitamínov. Zmenu pocítite takmer okamžite.

Čo môžete očakávať?

Konzultácie s poradcom NATURHOUSE zadarmo

Každý týždeň skonzultujeme váš pokrok a spoločne sa dohodneme na tom, ako pokračovať v detoxikácii ďalej.

Zostavíme vám individuálny detoxikačný jedálny lístok

Poradca vám každý týždeň pripraví jedálny plán na mieru, ktorý vám pomôže s očistou organizmu. Vždy dbáme na to, aby bol jednoduchý na prípravu s dostupnými potravinami, ktoré vám chutia.

Exkluzívne produkty NATURHOUSE

Naše doplnky stravy fungujú na báze výťažkov z bylín. Sú starostlivo navrhnuté tak, aby maximálne podporili funkciu všetkých orgánov, ktoré majú v tele na starosti očistu organizmu. Produkty sú to jediné, čo si u nás hradíte.

Chcem diagnostiku a 3-dňový jedálny lístok na vyskúšanie

21 EUR

Prečo naša metóda funguje?

Výživové poradenstvo zadarmo

Vieme, že pri každej zmene je dôležitá dôslednosť a pravidelnosť. Týždenné konzultácie, kde budete sledovať svoj pokrok, pre vás máme bezplatne, u nás platíte iba za produkty.

Jedálny lístok na mieru vašim potrebám

Jedálny lístok zostavujeme podľa vašich aktuálnych potrieb i ročného obdobia. Vychádza zo stredomorskej diéty, ktorá podporí prirodzenú funkciu organizmu vrátane jeho zdravej očisty.

Profesionálny a motivujúci prístup

Dbáme na kompletné vzdelanie našich poradcov. Prechádzajú pravidelnými školeniami a skúškami. Máte istotu, že sa zveríte do rúk skutočným odborníkom.

Sme celosvetovo úspešní

Naša metóda už pomohla tisíckam spokojných klientov pred vami po celom svete. Pridajte sa k tým, ktorým sa podarilo zbaviť telo škodlivých látok a opäť sa cítiť skvelo.

Radi vám pomôžeme v rámci celej Slovenskej republiky.

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov