Diéta pri cukrovke? Riešením je stredomorská strava.

Pomôžeme vám zatočiť s nevhodnými stravovacími návykmi a nadváhou či obezitou, ktoré majú priamy vplyv na cukrovku 2. typu. Zabudnite na zázračné diéty a skúste ľahkú chutnú stredomorskú stravu plnú vitamínov a zdraviu prospešných látok.

Dostatok rýb a zdravých tukov sa postará o to, aby vám bolo každý deň lepšie.

Že naše metóda funguje, dokazujú
Výsledky našich klientov

 • Jarmila -22 kg

  Najviac som oceňovala, že som k sebe mala podporu. Keď sa mi v daný týždeň nepodarilo schudnúť, hľadali sme dôvod prečo to tak je. Chyba v mojom stravovaní sa našla, tým pádom sme to napravili a  chudnutie išlo ďalej ľahko a nemala som dôvod vzdávať sa.

  Prečítať celý príbeh

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Príďte na nezáväznú konzultáciu. Vďaka nej získate

 • Presné informácie o tom, ako je na tom vaše telo

  Zistíte, či a koľko máte tuku medzi orgánmi. Ten zvyšuje inzulínovú rezistenciu a riziko cukrovky. Poradíme vám, ako sa ho zbaviť.

 • Posúdenie vášho súčasného jedálneho lístka

  Ako vaša súčasná strava ovplyvňuje hladinu cukru v krvi? Špecialista detailne posúdi váš jedálny lístok a navrhne jeho úpravu. A to tak, aby bol nielen zdravý, ale takisto vám chutil.

 • Pomocnú ruku

  Vážime si, že sa s dôverou obraciate práve na nás. Naši špecialisti sú pre vás dostupní na telefóne a e-maile aj mimo dohodnutej kontrolnej schôdzky. Tak dostanete odbornú pomoc, kedykoľvek ju budete potrebovať.

Čo môžete očakávať?

Konzultáciu so špecialistom NATURHOUSE každý týždeň zadarmo

Každý týždeň sa stretnete s výživovým poradcom. Spoločne prekonzultujete váš pokrok tak, aby trvalo napomáhal zlepšeniu vášho zdravotného stavu.

Individuálny jedálny lístok, ktorý rešpektuje rady lekára

Budeme rešpektovať odporúčania vášho lekára i vaše osobné preferencie – ako pri zostavovaní jedálneho lístka, tak aj v priebehu celého procesu vášho chudnutia.

Exkluzívne produkty NATURHOUSE

Naše potravinové doplnky sú zložené z výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny. Sú na prírodnej báze, podporujú lepšiu funkciu organizmu pri záťaži a chudnutí a je možné ich kombinovať s väčšinou bežných liekov. Produkty sú to jediné, čo si u nás hradíte.

Chcem diagnostiku a 3-dňový jedálny lístok na vyskúšanie

21 EUR

Prečo naša metóda funguje?

Spolupracujeme iba s profesionálnymi poradcami

Dbáme na to, aby naši výživoví poradcovia mali dostatočné vzdelanie. Vy tak máte istotu, že ste skutočne v dobrých rukách.

Rešpektujeme vás ako človeka

Zmena stravovania s cukrovkou má svoje špecifiká i obmedzenia. Vieme to a chápeme, aký dôležitý je pre vás individuálny prístup.

Neveríme na zázraky

Negarantujeme zázračné vyliečenie vašej choroby, ale chceme, aby vám bolo lepšie a do života sa vám vrátila radosť.

S pomocou špecialistov sa naučíte zdravé stravovacie návyky, ktoré vám zostanú aj po skončení našej spolupráce. O svoje zdravie sa tak postaráte úplne nezávisle.

Úprava stravy podľa našej metódy, bohužiaľ, nie je vhodná pre klientov s cukrovkou 1. typu a konzultáciu im neodporúčame.

Preverilo si nás už niekoľko tisíc zákazníkov

A to po celom svete. Pracujeme s metódou, ktorej účinnosť je skutočne preukázateľná.

Radi vám pomôžeme v rámci celej Slovenskej republiky.

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov