Jarmila Burianová (49 rokov)

cukrovka
predtým

predtým

potom

potom

-22 kg

Chudnutie išlo ľahko a nemala som dôvod vzdávať sa.

 

Pani Jarmilu Burianovú trápili zdravotné problémynadváha, ktorá sa vyšplhala behom niekoľkých rokov až na 85 kg. Vyskúšala mnoho spôsobov chudnutia, ale žiaden jej nedokázal pomôcť natrvalo. Po tom, čo začala dochádzať každý týždeň na konzultáciu do výživovej poradne NATURHOUSE v Nových Zámkoch, videla na sebe zmeny ihneď. Behom 5 mesiacov bez dření v posilovni odložila 22 kg a zoštíhlela v pase o 14 cm. A nie len to, zmiernili sa tiež jej zdravotné problémy a i svoju náročnú prácu zvláda s ľahkosťou.


Paní Jarmila, môžete nám povedať, čo Vás priviedlo do výživovej poradne NATURHOUSE?
Skúšala som už rôzne diéty a chcela som Vám dokázať, že na mňa žiadna diéta nezaberá. Už po prvom týždni dodržiavania metódy NATURHOUSE som pochopila, že som sa mýlila.

 

Pamätáte si, ako prebiehala Vaša 1. konzultácia? Čo sa na nej dialo?

Bol to príjemný rozhovor s pani dietologičkou Ing. Líviou Laczovou, porozprávali sme sa o mojom zdravotnom stave, zmerala ma na špeciálne váhe, vysvetlila mi jedálniček, čo, ako a kedy jesť, čo môžem jesť a čo by som nemala.

Začala ste dodržiavať metódu NATURHOUSE. Čo ste na nej najviac oceňovala?
Najviac som oceňovala, že som k sebe mala podporu. Keď sa mi v daný týždeň nepodarilo schudnúť, hľadali sme dôvod prečo to tak je. Chyba v mojom stravovaní sa našla, tým pádom sme to napravili a  chudnutie išlo ďalej ľahko a nemala som dôvod vzdávať sa.


Čo pre Vás znamenali pravidelné týždenné konzultácie?
Bola to pre mňa motivácia aby som čo najviac všetko  dodržiavala, aby sa každý týždeň na váhe ukazovali nižšie čísla.


K tomu, aby človek upravil svoju hmotnosť, je potrebné zmeniť jedálniček a stravovacie návyky. Aké konkrétne zmeny sa týkali Vás?

Vynechala som úplne pečivo, cukor a naučila som sa jesť viac zeleniny. Môžem povedať, že som sa cítila hneď lepšie.

Neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE je užívanie produktov. Ako Vám pomáhali a ktoré ste si obľúbila?
Najlepšie sú sušienky FIBROKI, PEIPAKOA BAMBOU, cereálie DIETESSE.3, pudingy a polievky SLIMBEL SYSTEM.


Pokračujete s užívaním produktov aj teraz?

Áno, veľmi mi chutia a pomáhajú mi s chuťami na sladké.

Ako sa teraz cítite ľahšia o 22 kg?
Veľmi dobre. Celý život sa ináč odvíja, vzrástlo mi sebavedomie, aj moje zdravotné problémy sa zmiernili, ako napríklad cukrovka.


Kombinovala ste chudnutie s cvičením?
Na cvičenie som kvôli práci čas nemala. Asi 2x som bola v posilovni.


Plánujete do NATURHOUSE dochádzať aj naďalej?

Určitě áno. Rada by som sa poďakovala vždy milej výživovej poradkyne Ing. Lívii Laczovej za jej podporu, motiváciu a vôbec ľudský prístup.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a na dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Zuzana Pozdechová

predtým

predtým

-23 kg

Pani Zuzana Pozdechová vo výživovej poradni NATURHOUSE v Seredi odložila nadbytočných 22,7 kg. Dnes sa môže pyšnit mierami modelky aj plochým bruchom.  Spoločne s ňou prešla na zdravý životní štýl celá jej rodina. Paní Zuzana sa cíti aktívnejšia, pohyblivejšia, viac stíha, má energiu, viac sa usmieva a je šťastná.

Pozrieť sa, ako dopadla premena

Jarmila to s našou pomocou zvládla. Pomôžeme aj vám. Začnite rovnako, ako Jarmila. Odošlite vyplnený formulár a príďte na nezáväznú konzultáciu.

Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov