Zuzana Pozdechová (47 rokov)

predtým

predtým

potom

potom

-23 kg

Chudnutie s NATURHOUSE bolo ľahšie ako sa zdá. Nebola som na to sama a nebola som nikdy hladná.

 

Pani Zuzana Pozdechová vo výživovej poradni NATURHOUSE v Seredi odložila nadbytočných 22,7 kg. Dnes sa môže pyšnit mierami modelky aj plochým bruchom.  Spoločne s ňou prešla na zdravý životní štýl celá jej rodina. Paní Zuzana sa cíti aktívnejšia, pohyblivejšia, viac stíha, má energiu, viac sa usmieva a je šťastná.

 

Paní Zuzka, môžete nám povedať, čo Vás priviedlo do výživovej poradne NATURHOUSE?

Rodinná známa začala navštevovať poradňu NATURHOUSE v Seredi. Jej chudnutie bolo výrazné už po prvých týždňoch a tak aj ja som zatúžila niečo so svojimi prebytočnými kilami urobiť. Vedela som, že robím chyby v stravovaní. Bola som schopná celý deň nejesť a večer po práci som zjedla všetko čo som videla.

 

Pamätáte si, ako prebiehala Vaša prvá konzultácia? Čo sa na nej dialo?

Privítala ma pani dietologička Ing. Radka Tabačeková, ktorá bola veľmi milá. Mala som trochu strach čo ma čaká, ako to všetko skĺbim s mojou prácou v teréne. Po odvážení a premeraní mi bol vysvetlený jedálny plán prispôsobený môjmu zdravotnému stavu a pracovným povinnostiam a samozrejme mi boli doporučené výživové doplnky k dosiahnutiu požadovaného efektu. Mala som dobrý pocit z príjemného kolektívu v Seredi a odbornosti pani poradkyne Radky. Vedela som, že jej môžem dôverovať a že to s jej podporou dokážem.

 

Začala ste dodržiavať metódu NATURHOUSE. Čo ste na nej najviac oceňovala?

Prekvapením bolo pre mňa to, že som musela pravidelne a veľa jesť a napriek tomu som schudla. V minulosti som bola názoru, že ak obmedzím stravu a nebudem pravidelne jesť (stačilo 1-2 x/deň), že schudnem. Ono to funguje práve naopak a to som ocenila najviac. Nejednalo sa o hladovky alebo náhrady stravy, ja sama som sa učila ako kombinovať potraviny a kedy ich správne konzumovať.

 

Čo pre Vás znamenali pravidelné týždenné kontroly?

Pomohli mi. Sú dôležité, nemala som čas zlyhať. Pani poradkyňa mi bola oporou a ja som videla ako kilá odchádzajú. Tešila som sa na každú návštevu, moja snaha bola ocenená krásnym úbytkom. Videla som, že to má zmysel a funguje to.

 

K tomu, aby človek upravil svoju hmotnosť, je potrebné zmeniť jedálniček a stravovacie návyky. Aké konkrétne zmeny sa týkali Vás?

Ako som spomínala, jedávala som 1x za deň. V práci som nestíhala, všetko bolo dôležitejšie ako ja. Kilá sa postupne nabalovali a mne z toho nebolo dobre. Teraz jedávam 5x za deň a cítim sa skvele. Mám energiu a chuť pracovať na sebe ďalej, mám energiu venovať sa viac rodine a samozrejme mám energiu ísť do obchodu a vymeniť si šatník!!!

 

Neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE je užívanie produktov. Ako Vám pomáhali a ktoré ste si obľúbila?

Produkty som konzumovala od prvého dňa. Vždy som dostávala nové ampulky alebo sirupy a samozrejme môj „dezert“ vlákninu FIBROKI. Obľúbila som si instantný čaj LEVANAT. Dala som na radu mojej poradkyne Radky, ktorá tento čaj tak krásne opísala, a mala pravdu, čajík má výrazný efekt pri spaľovaní tukov a zameriava sa priamo na oblasť brucha. Dnes mám ploché brucho a som na to pyšná.

 

Keď sa obzriete späť, pripadalo Vám ťažké schudnúť?

Nie. Je to ľahšie ako sa zdá. Nebola som na to sama a nebola som nikdy hladná. Podporovala ma celá moja rodina, stravovali sa spolu so mnou čo mi prípravu jedál dosť uľahčovalo. Som rada, že sme všetci prešli na zdravý životný štýl. Moja poradkyňa Radka ma motivovala každý týždeň, ale ja sama som to videla na váhe a cítila na oblečení. Sama som si bola motiváciou. Získala som stratené sebavedomie a chuť pekne sa obliekať.

 

Ako sa teraz cítite ľahšia o viac ako 20 kg?

Som aktívnejšia, pohyblivejšia, viac stíham, mám energiu, viac sa usmievam a som motiváciou pre ďalších!!! Som šťastná.

 

Plánujete do NATURHOUSE dochádzať aj naďalej?

Určite áno. Som rozhodnutá podstúpiť celú stabilizačnú fázu a schudnúť ešte 3 kilá. Ja NATURHOUSE tak rýchlo neopustím, vďačím mu za novú ženu ktorú zo mňa urobil. Moje poďakovanie patrí výživové poradkyňu Ing. Radke Tabačekovej.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a na dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Soňa Molnárová

predtým

predtým

-16 kg

Soňa Molnárová na doporučenie svojej známej zavítala do výživovej poradne NATURHOUSE v Trnave. Po 4 mesiacoch je ľahšia o 16 kg, štíhľejšia o 10 cm v páse a môže nosiť krásne a šmrnc oblečenie vo veľkosti XS.

Pozrieť sa, ako dopadla premena

Zuzana to s našou pomocou zvládla. Pomôžeme aj vám. Začnite rovnako, ako Zuzana. Odošlite vyplnený formulár a príďte na nezáväznú konzultáciu.

Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 5,10 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov