Alena Marková (56 rokov)

v menopauze
predtým

predtým

potom

potom

-26 kg

Úbytky na váhe každý týždeň ma vždy naštartovali.

 

Pani Alena Marková vyskúšala niekoľko diét, ale až na odporúčanie svojej kamarátky sa pustila do kompletnej zmeny svojho životného štýlu s podporou výživovej poradne NATURHOUSE v Hlohovci. Po 9 mesiacov je ľahšia o 26 kíl, štíhlejšia cez brucho o 25 cm a aj po zdravotnej stránke jej chudnutie prospelo.

 

Alena, môžete nám povedať, čo Vás priviedlo do výživovej poradne NATURHOUSE?
Už dlhšiu dobu som sa pokúšala schudnúť, no keď som aj schudla, tak som to nabrala naspäť a ešte aj kilá navyše. Jedného dňa som ale stretla kamarátku, ktorú som dlhšiu dobu nevidela a takmer som ju nespoznala. Práve ona mi povedala, že navštevovala poradňu NATURHOUSE v Hlohovci. Tak som sa rozhodla ísť tam aj ja.

 

Pamätáte si ako prebiehala Vaša 1. konzultácia? Čo sa na nej dialo?
Výživová poradkyňa sa ma opýtala ako sa stravujem, vysvetlila mi zásady stravovania a zistila som, že všetko, čo som robila doteraz bolo zlé. Bola to pre mňa veľká zmena, ale rozhodla som sa ísť do toho a všetko som poctivo dodržiavala.

 

Začali ste dodržiavať metódu NATURHOUSE. Čo ste na nej najviac oceňovali?
Výsledky. Vďaka nim som sa presvedčila, že keď sa chce a je pevná vôľa tak to ide.

 

Čo pre Vás znamenali pravidelné týždenné kontroly?
Po odvážení to bola motivácia do ďalšieho týždňa, ale aj rady a povzbudenia. Úbytky na váhe ma vždy naštartovali ísť ďalej.

 

K tomu, aby človek upravil svoju hmotnosť, je potrebné zmeniť jedálniček a stravovacie návyky. Aké konkrétne zmeny sa týkali Vás?
Úplne som vysadila biele pečivo, chlieb a koláče z kysnutého cesta, bez ktorých som si nevedela predstaviť deň. Nepijem sladké nápoje a stravujem sa pravidelne  5x za deň.

 

Neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE je užívanie produktov. Ako Vám pomáhali a ktoré z nich ste si obľúbili?
Produkty mi veľmi pomáhali. Obľúbila som si sójové sucháre FIBROKI, ktoré si dávam na raňajky s tvarohom alebo syrom.

 

Pokračujete s užívaním produktov aj teraz?
Nakoľko som si úspešne prešla celou druhou fázou – fázou stabilizácie, momentálne produkty už neužívam.

 

Keď sa obzriete späť, pripadalo Vám ťažké schudnúť?
Bolo to dosť ťažké, ale veľmi rýchlo mi to ubehlo. Najhoršie pre mňa asi bolo odolať koláčom, ktoré som doma piekla. Veľakrát som mala chuť pustiť sa do nich a všetky ich zjesť.

 

Ako sa teraz cítite? Ľahšia o 26 kg?
Cítim sa veľmi dobre. Prednedávnom som bola na operácii ramena a keď som absolvovala predoperačné vyšetrenia, pani doktorka na internom bola so mnou veľmi spokojná. Konečne to slovo obezita z mojej zdravotnej karty s úsmevom vymazala.

 

Kombinovala ste chudnutie s cvičením?
Áno, kúpila som si fitness loptu na ktorej cvičím každý deň. Mám aj problémy s chrbticou a toto mi veľmi pomáha.

 

Plánujete do NATURHOUSE dochádzať aj naďalej?
Kontakt na NATURHOUSE mám a keď bude treba, tak sa určite ohlásim.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a na dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Soňa Molnárová

predtým

predtým

-16 kg

Soňa Molnárová na doporučenie svojej známej zavítala do výživovej poradne NATURHOUSE v Trnave. Po 4 mesiacoch je ľahšia o 16 kg, štíhľejšia o 10 cm v páse a môže nosiť krásne a šmrnc oblečenie vo veľkosti XS.

Pozrieť sa, ako dopadla premena

Alena to s našou pomocou zvládla. Pomôžeme aj vám. Začnite rovnako, ako Alena. Odošlite vyplnený formulár a príďte na nezáväznú konzultáciu.

Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov