Bianka Štrebová (13 rokov)

predtým

predtým

potom

potom

-18 kg

Cítim sa neopísateľne lepšie. Som na seba hrdá že som to dokázala

 

Raduje sa študentka základnej školy Bianka Štrebová. Vďaka odbornej pomoci výživovej poradkyne NATURHOUSE v Leviciach dokázala nielen schudnúť 18 kg za 3 mesiace, ale navyše zoštíhlela v páse a cez brucho o 18 cm a naučila sa správnym stravovacím návykom.


Bianka, môžete nám povedať, čo Vás priviedlo do výživovej poradne NATURHOUSE?
Do výživovej poradne NATURHOUSE ma priviedla veľká vôľa schudnúť. Z počutia od známych a pozitívnych výsledkov som sa práve preto obrátila na poradňu NATURHOUSE.

 
Pamätáte si, ako prebiehala Vaša 1. konzultácia? Čo sa na nej dialo?
Pamätám si na ten deň veľmi dobre, lebo to bol deň na ktorý som sa veľmi tešila. Prijala nás milá výživová poradkyňa Ivana Trusková, ktorá ma: odmerala, odvážila a spýtala sa ma čo som doma najviac konzumovala a koľko si prajem schudnúť.


Začala ste dodržiavať metódu NATURHOUSE. Čo ste na nej najviac oceňovala?
Najviac som oceňovala rýchle znižovanie telesnej hmotnosti. Týždenne 1-2 kg.


Čo pre Vás znamenali pravidelné týždenné konzultácie?
Pravidelné týždenné konzultácie pre mňa znamenali veľké očakávania, zvedavosť, radosť z počutia že sa mi opäť podarilo priblížiť sa k cieľu.


K tomu, aby človek upravil svoju hmotnosť, je potrebné zmeniť jedálniček a stravovacie návyky. Aké konkrétne zmeny sa týkali Vás?
Konkrétne zmeny týkajúce sa mňa pozostávali v zmene jedálníčka a v zdravom stravovaní.


Neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE je užívanie produktov. Ako Vám pomáhali a ktoré ste si obľúbila?
Najviac sa mi páčila stravovacia metóda deň pudingoví SLIMBEL SYSTEM. Ja som bola spokojná s touto metódou pretože mi veľmi napomáhali k schudnutiu.

 

Keď sa obzriete späť, pripadalo Vám ťažké schudnúť?
Zo začiatku sa mi to zdalo nedokázateľné, ale keď sa späť obrátim tak mi to prišlo jednoduché.


Ako sa teraz cítite ľahšia o 18 kg?
Cítim sa neopísateľne lepšie. Som na seba hrdá že som to dokázala.


Kombinovala ste chudnutie s cvičením?
Nie, nekombinovala som stravu s cvičením, u mňa všetko pozostávalo len v stravovaní.


Plánujete do NATURHOUSE dochádzať aj naďalej?

Áno, moje poďakovanie patrí výživovej poradkyni Ivane Truskovej a asistentke Vierke Hubičákovej za pozitívnu atmosféru, podporu a vždy milé slová.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a na dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Soňa Molnárová

predtým

predtým

-16 kg

Soňa Molnárová na doporučenie svojej známej zavítala do výživovej poradne NATURHOUSE v Trnave. Po 4 mesiacoch je ľahšia o 16 kg, štíhľejšia o 10 cm v páse a môže nosiť krásne a šmrnc oblečenie vo veľkosti XS.

Pozrieť sa, ako dopadla premena

client.helpYou

Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov