Alexander . (48 rokov)

únava
predtým

predtým

potom

potom

-30 kg

Stále nemôžem uveriť  tomu, že som za 4 mesiace  schudol 30 nadbytočných kíl!

 

Teší sa pán Alexander, ktorý do výživovej poradne NATURHOUSE zavítal predovšetkým preto, že ho začali trápiť zdravotné problémy, zadýchavanie a únava. Vďaka úprave stravy, pravidelnosti a produktom sa cíti plný energie a radosti.


Alexander, môžete nám povedať, čo Vás priviedlo do výživovej poradne NATURHOUSE?

Začal som mať problémy s pečeňou, zadýchavaním, únavou a vôbec s  ťažkosťami pri pohybe. Vravel som si, že som ešte  príliš mladý na to, aby som užíval lieky. Začal som teda hľadať informácie, až som našiel výživovú poradňu NATURHOUSE v Šali.

Pamätáte si, ako prebiehala Vaša 1. konzultácia? Čo sa na nej dialo?

Konzultácia prebiehala v prijemnej atmosfére. Zodpovedal som otázky ohľadom môjho zdravotného stavu, stravovacích návykov a pitného režimu.

Začal ste dodržiavať metódu NATURHOUSE. Čo ste na nej najviac oceňoval?

Oceňujem pestrosť a dostatočné množstvo stravy, takže som prakticky nepociťoval hlad.

Čo pre Vás znamenali pravidelné týždenné konzultácie?
Hlavne veľkú podporu zo strany poradkyne Maťky Výberčiovej a jej kolegyne a dobrý pocit z každého zhodeného kila mojej hmotnosti.


K tomu, aby človek upravil svoju hmotnosť, je potrebné zmeniť jedálniček a stravovacie návyky. Aké konkrétne zmeny sa týkali Vás?

Úplná zmena  jedálnička  aj stravovacích návykov. Začal som sa stravovať pravidelne, ľahko, vynechal som pivo a presolené potraviny.

Neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE je užívanie produktov. Ako Vám pomáhali a ktoré ste si obľúbil?

Sám tomu všetkému ešte neviem uveriť, jednoznačne som sa deň odo dňa cítil lepšie, určite aj vďaka produktom. Najviac mi chutila vláknina FIBROKI a pudingy SLIMBEL SYSTEM, ktoré mi svojimi chuťovými vlastnosťami nahrádzali sladkosti.


Keď sa obzriete späť, pripadalo Vám ťažké schudnúť?

Nie, to všetko mi pripadá ako rozprávka z Tisíc a jednej noci.

Ako sa teraz cítite ľahší o 29,7 kg?

To je úplný obrat, cítim sa svieži, počas dňa nepociťujem únavu ani nutkanie k spánku. Zadýchavanie vôbec nepoznám, tráviace ťažkosti spoločne s úpravou stravy odišli, človek sa pohybuje bez akýchkoľvek ťažkostí, nehovoriac o dobrom pocite zo seba samého.
 

Kombinoval ste chudnutie s cvičením?

Áno. Oprášil som staručký odložený Orbitrek, na ktorom som cvičil pravidelne šesť dni v týždni okrem nedele, kedy som si doprial aspoň chvíľku oddychu.

Plánujete do NATURHOUSE dochádzať aj naďalej?

Áno, budem akceptovať odporúčania mojej výživovej poradkyne Maťky Výberčiovej. Veľmi ďakujem za pomoc.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a na dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Jozef Bartko

predtým

predtým

-26 kg

Teraz, keď som ľahší o 25 kg sa cítim výrazne lepšie. Ľahšie sa pohybujem a už sa menej zadýcham pri chôdzi. Zo zdravotného hľadiska sa mi upravil postupne aj môj problém s vysokým krvným  tlakom.

Pozrieť sa, ako dopadla premena

Alexander to s našou pomocou zvládl. Pomôžeme aj vám. Začnite rovnako, ako Alexander. Odošlite vyplnený formulár a príďte na nezáväznú konzultáciu.

Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 5,10 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov