Samuel Lehocký (18 rokov)

predtým

predtým

potom

potom

-25 kg

S NATURHOUSE som to zvládol! Stačí chcieť a ide to.

 

Teší sa študent Samuel Lehocký, ktorý zatiaľ schudol 24,1 kg za 7 mesiacov vo výživovej poradni NATURHOUSE Sereď a v pláne má ďalších 10 kg. Vďaka tomu má oveľa viac energie ako kedykoľvek predtým. To oceňuje hlavne pri športových aktivitách.


Samko, môžete nám povedať, čo Vás priviedlo do výživovej poradne NATURHOUSE?

Videl som, že moja váha presiahla znesiteľnú hranicu. Necítil som sa už dobre. Veľmi som chcel schudnúť a aj moja rodina ma v tom podporila.

Pamätáte si, ako prebiehala Vaša 1. konzultácia? Čo sa na nej dialo?

Spomínam si, že na 1. konzultáciu som prišiel trochu vystrašený. Bolo mi trapné postaviť sa na váhu a vidieť to veľké číslo. Ale výživová poradkyňa Radka Drábiková bola veľmi priateľská, vysvetlila mi, ktoré potraviny sú pre mňa vhodné a ktorým je lepšie sa vyhnúť. Zostavila mi jedálniček, podľa ktorého som začal meniť stravovacie návyky.

Začal ste dodržiavať metódu NATURHOUSE. Čo ste na nej najviac oceňoval?
Veľmi mi pomohla priateľská atmosféra a povzbudenie pani Radky pri týždenných kontrolách.

 

Čo pre Vás znamenali pravidelné týždenné konzultácie?
Tešil som sa na  kontroly. Váha mi klesala každý týždeň, bolo to pre mňa motivujúce.
 

K tomu, aby človek upravil svoju hmotnosť, je potrebné zmeniť jedálniček a stravovacie návyky. Aké konkrétne zmeny sa týkali Vás?
Vylúčil som zo stravy biele pečivo a sladké nápoje. Sladkosti som nahradil sušienkami FIBROKI, v NATURHOUSE ich majú 8 druhov. Prekvapilo ma, že pestrý jedálniček je chutný, jedol som pravidelne a vôbec som nebol hladný.


Neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE je užívanie produktov. Ako Vám pomáhali a ktoré ste si obľúbil?
Z produktov NATURHOUSE som si obľúbil ampulky. Najviac mi chutili FLUICIR na báze čučoriedok, citróna a červeného hrozna.

Keď sa obzriete späť, pripadalo Vám ťažké schudnúť?
Keď sa obzriem späť, chudnutie s NATURHOUSE nebolo ťažké. Jednoducho som dodržiaval rady poradkyne Radky, držal som sa jedálnička a užíval som doplnok výživy. Celé to bolo také normálne... spontánne.

 

Ako sa teraz cítite ľahší o 24,1 kg?
Samozrejme, že sa cítim lepšie po fyzickej aj psychickej stránke. Mám oveľa viac energie ako kedykoľvek predtým. To oceňujem hlavne pri športových aktivitách.

 

Kombinoval ste chudnutie s cvičením?

Na začiatku chudnutia som necvičil. Neskôr som začal behávať a postupne som pridal korčuľovanie. Teraz si zacvičím 1 - 2 krát do týždňa vo fitku.


Plánujete do NATURHOUSE dochádzať aj naďalej?

Áno, mojím cieľom je schudnúť ešte 10 kg.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a na dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Jozef Bartko

predtým

predtým

-26 kg

Teraz, keď som ľahší o 25 kg sa cítim výrazne lepšie. Ľahšie sa pohybujem a už sa menej zadýcham pri chôdzi. Zo zdravotného hľadiska sa mi upravil postupne aj môj problém s vysokým krvným  tlakom.

Pozrieť sa, ako dopadla premena

Samuel to s našou pomocou zvládl. Pomôžeme aj vám. Začnite rovnako, ako Samuel. Odošlite vyplnený formulár a príďte na nezáväznú konzultáciu.

Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov