Eva Kollárová (42 rokov)

predtým

predtým

potom

potom

-13 kg

Vďaka NATURHOUSE môžem nosiť oblečenie vo veľkosti S.

 

Pani Eva Kollárová prišla do výživovej poradne v Trnave na odporúčanie svojich známych. Po 4 mesiacoch je štíhlejšia o 22 cm cez bruško a môže si v obchode vyberať z mladistvého oblečenia vo veľkosti S.

 

Pani Evička, ako ste sa dozvedeli o NATURHOUSE a prečo ste sa rozhodli prihlásiť sa k nám na úvodnú konzultáciu?

Dozvedela som sa o výživovej poradni NATURHOUSE od svojej kamarátky, ktorá k vám už chodila. Aj ja som chcela tak dobre vyzerať ako ona.
 

Ako prebiehala vaša prvá konzultácia v NH? Čo vás presvedčilo skúsiť chudnutie s NH?
Privítali ma milé slečny, výživová poradkyňa Mgr. Dominika Búšová a jej asistentky Vierka a Natália, vždy usmiate a s dobrou náladou, ktoré vedia človeka povzbudiť a motivovať. Nebolo ma treba presviedčať.

Po 4 mesiacoch ste ľahšia o 13 kg. Aký je to pocit? Bol to ťažký boj, keď si spomeniete na prvé týždne? Pociťovali ste hlad alebo veľké chute na sladké a slané maškrty?
Je to skvelý pocit. Poctivo som všetko dodržiavala  a sama som sa čudovala, že vôbec nemám chuť na sladké.

 

Aké zmeny v starých stravovacích návykoch ste museli spraviť?
Naučiť sa správnemu pitnému režimu a jesť päťkrát denne.

 

Čo sa vám najviac páči na metóde NATURHOUSE? Odporučili by ste nás svojim známym?
Rýchla príprava jedál. Mám viac času na iné veci, ktoré ma bavia oveľa viac ako varenie. Určite by som vás odporučila svojim známym. Niektorí sú už aj na moje odporučenie u vás.

 

Našli ste si v NATURHOUSE svoj obľúbený výrobok? Ak áno, tak ktorý a prečo sa stal vaším obľúbeným?
Ampulky Vivat digest – veľmi mi chutili a cítila som sa po nich ľahšia.

 

Čo chvíľa sa bude končiť fáza redukcie hmotnosti. Plánujete nás navštevovať aj po nej?
Určite áno, čaká ma predsa fáza stabilizácie, kde sa budem učiť ako si novú váhu udržať.

 

Kombinovali ste chudnutie aj s cvičením? Ak áno, s akým cvičením a ako často?
2-3 krát do týždňa som chodila cvičiť – kardio cvičenia. Okrem toho chodím veľa pešo a máme aj nového štvornohého člena rodiny, s ktorým chodím každý deň na dlhé prechádzky v tempe.

 

Aké poznatky si z výživovej poradne NATURHOUSE odnesiete?
Najmä správne stravovacie návyky. Obmedzím určite konzumáciu múky a sladkostí. Budem sa snažiť jesť viac ovocia, zeleniny a hlavne piť viac tekutín.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a na dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Soňa Molnárová

predtým

predtým

-16 kg

Soňa Molnárová na doporučenie svojej známej zavítala do výživovej poradne NATURHOUSE v Trnave. Po 4 mesiacoch je ľahšia o 16 kg, štíhľejšia o 10 cm v páse a môže nosiť krásne a šmrnc oblečenie vo veľkosti XS.

Pozrieť sa, ako dopadla premena

Eva to s našou pomocou zvládla. Pomôžeme aj vám. Začnite rovnako, ako Eva. Odošlite vyplnený formulár a príďte na nezáväznú konzultáciu.

Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov