Marek Smeták (43 rokov)

predtým

predtým

potom

potom

-20 kg

Najväčšia výhra je, keď vidíte premenu vašich najbližších.

 

Kamionista Marek Smeták dokázal vďaka jednoduchej metóde NATURHOUSE schudnúť 20 kg počas 3,5 mesiaca. Zo začiatku to bol pre neho boj, bolo potrebné stravu poriadne naplánovať. Všetko sa podarilo a odmenou je úbytok 20 cm cez brucho a pekné oblečenie v bežnej konfekčnej veľkosti L.

 

Marek, odkiaľ ste sa dozvedeli o poradni NATURHOUSE? Prečo ste sa rozhodli nás navštíviť až po roku?

O NATURHOUSE som sa dozvedel od dcéry, ktorá v tejto sieti výživových poradní pracuje. Zo začiatku som bol skeptický, veď existuje toľko rôznych výživových doplnkov a diét na štíhlu líniu, ale zdravotný stav ma prinútil vyskúšať to.

 

Aké pocity ste mali z úvodnej konzultácie?

Mal som trochu obavy, počítal som s tým, že čísla (tuky a BMI) nebudú priaznivé. Oporou mi bola spomínaná dcéra, ktorá mi všetko vysvetlila. Príjemná atmosféra počas konzultácie ma však upokojila. Začal som pozerať do budúcnosti optimisticky.

 

Počas 3,5 mesiaca ste znížili svoju hmotnosť o krásnych 20 kg. Keď si spomeniete na toto obdobie bol to ťažký boj?

Zo začiatku to bolo ťažké. Nemal som pocit plného žalúdka. Zriekol som sa čerstvého pečiva. Chvíľu mi trvalo nastaviť svoj organizmus na pravidelnú stravu, pretože ako kamionista nemám pevnú pracovnú dobu. Ale ak som mal všetko naplánované a pripravené v miskách, rýchlo som si zvykol.

 

Počas vášho chudnutia boli rôzne akcie a rodinné oslavy, obdobie na prehrešky. Boli aj u vás nejaké? Podpísalo sa to na vašej váhe?

Áno, musel som sa popasovať s rôznymi chuťami na ‚normálne‘ jedlo. Boli aj oslavy a hody. Ale klesajúca váha bola pre mňa najväčšou motiváciou. Musím pochváliť aj rodinu, ktorá pripravila na oslavy vždy niečo aj pre mňa. Chce to len pevnú vôľu.

 

Čo sa vám najviac páči na spolupráci s NATURHOUSE? Odporučili by ste nás aj svojim známym?

Výsledky. Pri NATURHOUSE nejde len o služby a peknú reklamu. Pracujú tu s človekom individuálne, riešia aktuálny stav každého jednotlivo. Na každý problém majú pripravené odporúčania a recepty, prípravky, ktoré sú prírodného pôvodu. Netreba mať dopredu veľké a nereálne očakávania. Krok za krokom sa dá želaný cieľ dosiahnuť.

 

Redukciu váhy sme kombinovali s našimi produktmi na prírodnej báze. Našli ste si svoj obľúbený?

Vyskúšal som viacero produktov, každý mal požadovaný účinok. Najviac ma však oslovili ampulky PERTRES, ktoré mi pomáhali so zadržanou vodou skrz moje zamestnanie plné stresu. Toho máme asi všetci v práci či v osobnom živote priveľa.

 

Momentálne budete končiť už udržiavaciu fázu. Ukázalo sa to aj na vašej váhe?

Nechcem sa získaných stravovacích návykov vzdať. Jem pravidelne, 5x za deň, priebežne si váhu strážim. Ak mám viac dní za sebou k hlavným jedlám prílohy, telo si samé požiada o odľahčenie a nasledujúce dni som na šalátoch s nejakou bielkovinou.

 

Čo by ste na záver povedali o svojej skúsenosti s pobočkou NATURHOUSE v Piešťanoch?

Nielen pobočke v Piešťanoch, ale všetkým pobočkám želám veľa odhodlaných klientov a schudnutých kilogramov. Myslím si, že pri spokojných zákazníkoch sú aj poradkyne spokojné a robia svoju prácu s radosťou. Ďakujem! Každému NATURHOUSE odporúčam.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a na dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Samuel Lehocký

predtým

predtým

-25 kg

S NATURHOUSE som to zvládol! Stačí chcieť a ide to. Teší sa študent Samuel Lehocký, ktorý zatiaľ schudol 24,1 kg za 7 mesiacov vo výživovej poradni NATURHOUSE Sereď a v pláne má ďalších 10 kg. Vďaka tomu má oveľa viac energie ako kedykoľvek predtým. To oceňuje hlavne pri športových aktivitách.

Pozrieť sa, ako dopadla premena

Marek to s našou pomocou zvládl. Pomôžeme aj vám. Začnite rovnako, ako Marek. Odošlite vyplnený formulár a príďte na nezáväznú konzultáciu.

Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov