Ľuboš Varga (24 rokov)

predtým

predtým

potom

potom

-15 kg

Vďaka NATURHOUSE sa cítim  oveľa lepšie. Ľahšie sa hýbem a teší ma samozrejme aj fakt, že problém s pálením záhy definitívne skončil.

 

Pána Ľuboša Vargu trápili problémy so záhou. Najprv hľadal pomoc u lekárov, ktorí mu predpísali lieky. Lieky síce ťažkosti zmiernili, ale neriešili ich príčinu. Obrátil sa teda na výživnú poradňu NATURHOUSE v Prešove. Už po 14-tich dňoch dodržiavania zásad pocítil veľké zlepšenie. Po 6-tich mesiacoch je úplne bez pálenia záhy a navyše ľahší o 15 kg.

 

Ľuboš, môžete nám povedať, čo Vás priviedlo do výživovej poradne NATURHOUSE?
Nebol som spokojný so svojou váhou a mal som taktiež zdravotné problémy. Od augusta 2014 som navštevoval gastroenterológa, pretože som mal problém s častým pálením záhy, čo bolo dosť nepríjemné. Pravidelne som musel užívať lieky a tak som hľadal lepšie riešenie, ktoré by odstránilo príčinu a nie len dôsledok. V novembri 2014 som navštívil výživového poradcu NATURHOUSE so žiadosťou, aby mi s tým pomohol. Zhruba do 2 týždňov od zmeny mojich stravovacích návykov nastalo v tejto oblasti podstatné zlepšenie a momentálne už u mňa neexistuje problém s pálením záhy.

 

Pamätáte si, ako prebiehala Vaša 1. konzultácia? Čo sa na nej dialo?

Po prvotnom  zvážení a zmeraní sme spoločne hľadali v mojich stravovacích návykoch možné príčiny nadváhy a taktiež následného zdravotného problému. Bola mi upravená strava, ktorá je bohatá na zeleninu, na čo som v predchádzajúcom období nebol zvyknutý. Dnes mi to chutí a svoj život si bez tejto potraviny už neviem predstaviť.

Začal ste dodržiavať metódu NATURHOUSE. Čo ste na nej najviac oceňoval?

Oceňujem jednoduchosť metódy a to, že pravidelné zmeny v jedálničku robili celý ten proces redukcie váhy zaujímavým, strava mi chutila a naučil som sa veľa nového.

Čo pre Vás znamenali pravidelné týždenné konzultácie?

Pravidelné týždenné konzultácie ma motivovali znova prísť a vidieť pozitívny výsledok.

K tomu, aby človek upravil svoju hmotnosť, je potrebné zmeniť jedálniček a stravovacie návyky. Aké konkrétne zmeny sa týkali Vás?

Ako som už spomínal, bolo to hlavne podstatne viac ovocia a zeleniny, na čo som pred tým nebol zvyknutý. Veľká zmena nastala taktiež v mojom pitnom režime a spôsobe regulácie príloh k jedlám.

Neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE je užívanie produktov. Ako Vám pomáhali a ktoré ste si obľúbil?

Oceňujem najmä kvalitu  a účinnosť výživových doplnkov. Zároveň mi vyhovovala praktickosť v užívaní v podobe ranného nápoja. Mojím obľúbeným bol PERTRES, pretože moje telo zadržiavalo pomerne veľa telesných tekutín najmä v skúškovom období.

Pokračujete s užívaním produktov aj teraz?

Áno, naďalej si kupujem hlavne vlákninu FIBROKI a  chlebíky so sezamom FIBROKI, ktoré som si obľúbil.

Keď sa obzriete späť, pripadalo Vám ťažké schudnúť?

Prekvapujúco šlo to pomerne jednoducho a ľahko.

Ako sa teraz cítite ľahší o 15 kg?

Vďaka NATURHOUSE sa cítim oveľa lepšie. Ľahšie sa hýbem a teší ma samozrejme aj fakt, že problém s pálením záhy definitívne skončil.

Kombinoval ste chudnutie s cvičením?

Áno, ale musím sa priznať, že až v záverečnej fáze. Jednak preto, aby som zlepšil výsledky, keďže ku koncu sa chudne ťažšie, ale taktiež pre posilnenie svalovej hmoty.

Plánujete do NATURHOUSE dochádzať aj naďalej?

Určite áno na občasné premeranie a taktiež kvôli zakúpeniu obľúbených produktov. Rád by som poďakoval svojmu výživovému poradcovi Rudolfovi Tydorovi za podporu, motiváciu a vľúdny prístup.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a na dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Jozef Bartko

predtým

predtým

-26 kg

Teraz, keď som ľahší o 25 kg sa cítim výrazne lepšie. Ľahšie sa pohybujem a už sa menej zadýcham pri chôdzi. Zo zdravotného hľadiska sa mi upravil postupne aj môj problém s vysokým krvným  tlakom.

Pozrieť sa, ako dopadla premena

Ľuboš to s našou pomocou zvládl. Pomôžeme aj vám. Začnite rovnako, ako Ľuboš. Odošlite vyplnený formulár a príďte na nezáväznú konzultáciu.

Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov