Odľahčite vaše trávenie. Vďaka vyváženej strave sa vám bude žiť lepšie.

Základom zdravého tela je zdravý tráviaci systém. Naučíme vás jesť tak, aby ste uľavili vašim črevám aj žalúdku.

Začnete si užívať život bez obťažujúceho grgania, plynatosti, nevoľnosti či pálenia záhy.

Že naše metóda funguje, dokazujú
Výsledky našich klientov

 • Ľuboš -15 kg

  Vďaka NATURHOUSE sa cítim  oveľa lepšie. Ľahšie sa hýbem a teší ma samozrejme aj fakt, že problém s pálením záhy definitívne skončil.

  Prečítať celý príbeh
 • Ľudmila -14 kg

  Moja poradkyňa Ivana Trusková bola veľmi milá. Vysvetlila mi ktoré potraviny sú povolené, čo pre mňa znamená pravidelné stravovanie a pitný režim. Všetko prebehlo v priateľskej atmosfére a dávalo zmysel.

  Prečítať celý príbeh
 • Marek -20 kg

  Mal som trochu obavy, počítal som s tým, že čísla (tuky a BMI) nebudú priaznivé. Oporou mi bola spomínaná dcéra, ktorá mi všetko vysvetlila. Príjemná atmosféra počas konzultácie ma však upokojila. Začal som pozerať do budúcnosti optimisticky.

  Prečítať celý príbeh
 • Jarmila -22 kg

  Najviac som oceňovala, že som k sebe mala podporu. Keď sa mi v daný týždeň nepodarilo schudnúť, hľadali sme dôvod prečo to tak je. Chyba v mojom stravovaní sa našla, tým pádom sme to napravili a  chudnutie išlo ďalej ľahko a nemala som dôvod vzdávať sa.

  Prečítať celý príbeh
 • Zuzana -23 kg

  Moja poradkyňa Radka ma motivovala každý týždeň, ale ja sama som to videla na váhe a cítila na oblečení. Sama som si bola motiváciou. Získala som stratené sebavedomie a chuť pekne sa obliekať.

  Prečítať celý príbeh
 • Eliška -9 kg

  Kým som nepoznala NATURHOUSE, neverila som, že sa dá tak rýchlo a zdravo chudnúť. Niekedy som naopak mala pocit, že z takéhoto jedla priberiem, no opak bol pravdou.

  Prečítať celý príbeh
 • Eva -13 kg

  Privítali ma milé slečny, výživová poradkyňa Mgr. Dominika Búšová a jej asistentky Vierka a Natália, vždy usmiate a s dobrou náladou, ktoré vedia človeka povzbudiť a motivovať. Nebolo ma treba presviedčať.

  Prečítať celý príbeh
 • Alena -26 kg

  Už dlhšiu dobu som sa pokúšala schudnúť, no keď som aj schudla, tak som to nabrala naspäť a ešte aj kilá navyše. Jedného dňa som ale stretla kamarátku, ktorú som dlhšiu dobu nevidela a takmer som ju nespoznala. Práve ona mi povedala, že navštevovala poradňu NATURHOUSE v Hlohovci.

  Prečítať celý príbeh
 • Peter -19 kg

  Na každej konzultácii som bol znova odvážený a odmeraný a výsledok jasne napovedal ako sa mi darilo /hoci niekedy aj s malými prehreškami/ pretože som diétoval aj počas veľkonočných sviatkov. Váha šla dolu týždenné 1-1,5 kg.

  Prečítať celý príbeh
 • Bianka -18 kg

  Najviac som oceňovala rýchle znižovanie telesnej hmotnosti. Týždenne 1-2 kg. Pravidelné týždenné konzultácie pre mňa znamenali veľké očakávania, zvedavosť, radosť z počutia že sa mi opäť podarilo priblížiť sa k cieľu.

  Prečítať celý príbeh
 • Soňa -16 kg

  Dozvedela som sa o vás od svojej známej, ktorá poradňu navštevuje dodnes. Kamarátka veľmi pekne schudla a mňa to nadchlo. Keďže som vtedy bola tak trošku pri tele, rozhodla som sa to vyskúšať. 

  Prečítať celý príbeh

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Príďte na nezáväznú konzultáciu. Vďaka nej získate

 • Konkrétne rady na problémy s trávením

  Naši špecialisti sa pokúsia identifikovať možné príčiny vašich tráviacich problémov, chyby v stravovaní a zhodnotia i celkový životný štýl. Spoločne potom zostavíte vhodný plán, ako sa problémov efektívne zbaviť.

 • Jedálny lístok na mieru

  Ukážeme vám, že zdravé potraviny môžu byť aj chutné a ľahko dostupné a zostavíme vám jedálny lístok, ktorý bude rešpektovať vaše preferencie i zdravotné obmedzenia.

 • Podporujúci a celostný prístup

  Okrem problémov, s ktorými k nám prichádzate, nás zaujíma vaše zdravie a telo ako celok. Budeme vás motivovať k tomu, aby ste sa vďaka zdravej strave a nenáročnému pohybu znovu cítili skvele.

Čo môžete očakávať?

Konzultáciu so špecialistom NATURHOUSE každý týždeň zadarmo

Každý týždeň spoločne skonzultujeme, ako sa cítite. Na každý týždeň dostanete nový jedálny lístok podľa vašich potrieb, aby bola vaša strava nielen zdravá, ale taktiež pestrá a vyvážená.

Exkluzívne produkty NATURHOUSE

Produkty z výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny podporujú prirodzenú funkciu vášho organizmu. Sú registrované Ministerstvom zdravotníctva a je možné ich kombinovať s bežnými liekmi na problémy s trávením a nafukovaním.

Nezávislosť v stravovaní

Po skončení našej spolupráce budete vedieť, ako sa o sebe starať tak, aby vám bolo dobre. Bez cudzej pomoci, drastických diét, hladovania či sebazapierania.

Chcem diagnostiku a 3-dňový jedálny lístok na vyskúšanie

21 EUR

Prečo naša metóda funguje?

Pracujeme s celosvetovo uznávanou metódou

Jedálne lístky, vďaka ktorým sa budete cítiť lepšie, sú inšpirované vyváženou stredomorskou stravou. Vitamíny a látky v nej obsiahnuté sú prospešne celému organizmu vrátane problémov s hnačkou, zápchou, nafukovaním a plynatosťou, pálením záhy a problémov s trávením všeobecne.

Zaujímame sa o detaily

Ako veľmi ste zavodnení a čo to pre vás znamená? Aké nebezpečné je usadzovanie tuku medzi orgánmi a týka sa aj vás? Poradíme vám, ako sa znovu dostať do kondície.

Pracujeme profesionálne

Dbáme na to, aby všetci naši poradcovia získali zodpovedajúce vzdelanie a stále ho rozširovali. Môžete očakávať čisto profesionálne poradenstvo a podporu.

Sme celosvetovo úspešní

Naši poradcovia už pomohli tisíckam spokojných klientov pred vami, a to po celom svete. Pridajte sa k tým, ktorým sa podarilo natrvalo zlepšiť svoje zdravie.

Radi vám pomôžeme v rámci celej Slovenskej republiky.

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov