Dietológia Banská Bystrica

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Banská Bystrica. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Banská Bystrica a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
8:00 - 16:00
Utorok
9:00 - 18:00
Streda
8:00 - 16:00
Štvrtok
7:00 - 16:00
Piatok
8:00 - 14:00
Sobota
Zatvorené
Nedeľa
Zatvorené

Adresa pobočky: Horná 39, 974 01 Banská Bystrica

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Michaela Drábiková
Michaela Drábiková

Michaela Drábiková

Dietologička

Kamila Rafanides
Kamila Rafanides

Kamila Rafanides

Asistentka

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Radi by ste schudli radikálne a trvalo, ale ručička váhy akoby sa zasekla? Ak sa raz rozhodnete chudnúť, je potrebné byť skutočne vytrvalý. Odborníci radia, do chudnutia musíte zapojiť aj hlavu. Je potrebné systematicky uvažovať nad tým, čo budete jesť a tiež, ako sa budete motivovať.

Práve sebamotivácia predstavuje často ten najväčší problém. Skúste tiež popremžšľať o svojich návykoch. Jako sa vlastne stravujete a koľko toho vypijete? Áno, aj to je veľmi dôležité. Je tiež vhodné kontaktovať odborníkov, ktorí s vami všetko skonzultujú a dokážu vám pomôcť. Dietologickú poradňu nájdete v Banskej Bystrici.