Dietológia Bratislava

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Bratislava. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Bratislava a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
7:30 - 14:00
Utorok
7:30 - 16:00
Streda
7:30 - 14:00
Štvrtok
7:30 - 12:00, 12:30 - 17:00
Piatok
7:30 - 14:00
Sobota
Zatvorené
Nedeľa
Zatvorené

Adresa pobočky: Hálkova 1, 831 03 Bratislava

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

PhDr. Radoslava Kabaňová
PhDr. Radoslava Kabaňová

PhDr. Radoslava Kabaňová

Dietologička

Barbora Rottová
Barbora Rottová

Barbora Rottová

Asistentka

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Atkinsova, banánová alebo ketónová diéta? Slovo diéta sa skloňuje všade po svete. Existuje ich totiž nespočetné množstvo. Niektoré sú prísne a obmedzia príjem potravín na minimum, ďalšie zas radikalizmu odporujú a k jedlu pristupujú benevolentnejšie. Pri obrovskom množstve všakovakých tipov je nemožné nájsť tú správnu diétu pre váš metabolizmus.

Prestaňte skúšať nové spôsoby, ktoré vám sľubujú rýchle a trvalé výsledky a navštívte dietologickú poradňu NATURHOUSE v Bratislave (OD Slimák), kde sa vás ujme profesionálny dietológ. Ten zistí, aký máte typ metabolizmu, pomer tuku a vody a zdravotný stav a zostaví vám jedálniček šitý na mieru.