Dietológia Bratislava

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Bratislava. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Bratislava a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
9:00 - 21:00
Utorok
9:00 - 21:00
Streda
9:00 - 21:00
Štvrtok
9:00 - 21:00
Piatok
9:00 - 21:00
Sobota
9:00 - 21:00
Nedeľa
9:00 - 21:00

Adresa pobočky: Lamač 6780, 841 06 Bratislava

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Richard Lukáč
Richard Lukáč

Richard Lukáč

Dietológ

Lenka Babčanová
Lenka Babčanová

Lenka Babčanová

Asistentka

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Na prvý pohľad sa dá povedať, že chudnutie je relatívne jednoduchá a ľahká záležitosť. Mnoho zaujímavých informácií sa dočítate na internete alebo v časopisoch. Stačí skrátka len zmeniť stravu, viac sa pohybovať, piť a dostatočne spať. Znie to triviálne, že? Avšak realita je mnohokrát zložitejšia, pretože všetko musí byť po poriadku. Nejde len o stravu a cvičenie samotné, ale ide aj to to, robiť to správne. To býva najčastejší kameň úrazu. Tiež je dôležité vytrvať a nevzdávať sa. Lenže ľudia mienia, chute menia.


Povedzte si konečne dosť a urobte hrubú čiaru za diétami a víziami, ktoré aj tak nesplníte. Zájdite si do dietologickej poradne, ktorú nájdete v Bratislave - Bory Mall a nechajte odborníkov, aby zvážili, čo je pre vás najlepšie. Výsledky sa rýchlo dostavia.