Dietológia Bratislava

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Bratislava. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Bratislava a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
12:00 - 20:00
Utorok
7:30 - 15:00
Streda
12:00 - 20:00
Štvrtok
12:00 - 20:00
Piatok
7:30 - 15:30
Sobota
8:00 - 12:00
Nedeľa
Zatvorené

Adresa pobočky: Borská 1, 841 04 Bratislava

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

MUDr. Mária Tomková, MHA
MUDr. Mária Tomková, MHA

MUDr. Mária Tomková, MHA

Dietologička

Ing. Silvia Kobrteková
Ing. Silvia Kobrteková

Ing. Silvia Kobrteková

Dietologička

Daniela Vašková
Daniela Vašková

Daniela Vašková

Asistentka

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Už vás unavuje skúšať rôzne diéty od výmyslu sveta? Jedna tvrdí, aby ste vylúčili sacharidy, ďalšia vám zakazuje tuky. Diéty sa navzájom vylučujú, niektoré metabolizmus spomaľujú, iné ho zas zrýchľujú. A všetky sľubujú trvalé a rýchle výsledky. Pri obrovskom množstve dostupných informácií je nemožné nájsť tú pravú.

Zabudnite na diéty a doplnky, ktoré vám vnucujú reklamy. Ľudia sa totiž od seba líšia nielen výzorom a charakterom, ale aj typom metabolizmu. Individuálny prístup je preto dokonalým riešením. Navštívte dietologickú poradňu NATURHOUSE v Bratislave v Karlovej Vsi (OD Centrum) a zverte sa do rúk dietológov. Tí vám zostavia vhodný plán, ktorý vám pomôže na ceste za vytúženým výsledkom.