Dietológia Galanta

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Galanta. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Galanta a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
9:00 - 17:00
Utorok
9:00 - 17:00
Streda
10:30 - 18:30
Štvrtok
9:00 - 17:00
Piatok
7:30 - 15:30
Sobota
na objednanie
Nedeľa
zatvorené

Adresa pobočky: Revolučná štvrť 953, 924 01 Galanta

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Mgr. Jarmila Šutarová
Mgr. Jarmila Šutarová

Mgr. Jarmila Šutarová

Dietologička

Radka Drábiková
Radka Drábiková

Radka Drábiková

Dietologička

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Sereď
Nitra
Šamorín
Pezinok
Šurany
Veľký Meder
Svätý Jur
Vráble

Problémy s hmotnosťou trápia čím ďalej väčšiu časť populácie. Nevyhýbajú sa ani malým deťom. Skôr sa problémy s nadváhou týkali predovšetkým seniorov, u ktorých ide odbúravanie tuku pomerne horšie, než u mladých jedincov. Bohužiaľ, nadváha je dnes veľkým problémom práve u mladých ľudí. Prečo je to tak? Niektorí majú skutočne zdravotné problémy, ostatní sú skrátka len pohodlní.


Nech to je, ako chce, tučnota je veľmi nebezpečná. Dá sa povedať, že je to doslova časovaná bomba, ktorá môže kedykoľvek vybuchnúť. Nehovoriac o tom, že silnejší ľudia bývajú často terčom posmechu. Čo s tým? Existuje vôbec nejaké východisko? Samozrejme! Kontaktujte dietologickú poradňu v Galante a uvidíte, že spoločne nájdete tu správnu cestu.