Dietológia Komárno

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Komárno. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Komárno a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
9:00 - 17:00
Utorok
9:00 - 17:00
Streda
9:00 - 17:00
Štvrtok
8:00 - 18:00
Piatok
8:00 - 14:30
Sobota
Na objednanie
Nedeľa
Zatvorené

Adresa pobočky: Jókaiho 14/32, 945 01 Komárno

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Nikoleta Pálovicsová
Nikoleta Pálovicsová

Nikoleta Pálovicsová

Dietologička

Priska Vidová
Priska Vidová

Priska Vidová

Asistentka

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Veľký Meder
Šurany
Želiezovce
Vráble
Nitra
Levice
Sereď
Tlmače

O chudnutí sa napísalo už toľko stránok a informácií, že ak by ste ich mali všetky prečítať, zabralo by vám to skutočne množstvo času. Niektoré rady sú pravdivé, iné fungujú len na niekoho. Možno si myslíte, že stačí iba znížiť príjem energie a chudnutie pôjde samo. Alebo, že keď začnete chodiť pravidelne cvičiť a jesť viac ovocia a zeleniny, kilogramy pôjdu rýchlo dole. Lenže keby to bolo tak jednoduché, nestretávali by ste každý deň toľko ľudí „pri tele“. Samozrejme, nie každý chce schudnúť za každú cenu.


Napriek tomu by ste pre to mali urobiť maximu. V prvej rade sa obráťte na špecialistov v dietologickej poradni, ktorú nájdete aj v Komárne. Oni vám už radi a ochotne pomôžu s vašou neľahkou situáciou a vy budete chudnúť pod kontrolou.