Dietológia Košice

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Košice. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Košice a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
9:00 - 17:00
Utorok
9:00 - 17:00
Streda
9:00 - 18:00
Štvrtok
9:00 - 17:00
Piatok
9:00 - 17:00
Sobota
Zatvorené
Nedeľa
Zatvorené

Adresa pobočky: Toryská 3, 040 11 Košice

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Viera Antonyová
Viera Antonyová

Viera Antonyová

Dietologička

Tibor Antony
Tibor Antony

Tibor Antony

Dietológ

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Moldava nad Bodvou
Medzev
Gelnica
Sečovce
Prešov
Krompachy
Veľký Šariš
Hanušovce nad Topľou

Jete v zhone, niekedy sa nestíhate naraňajkovať a potom večer všetko doháňate po práci, keď si sadnete k televízii s balíčkom čipsov? To sú presne tie zlé návyky, ktoré keď budete dodržiavať, tak budete mať nadváhu v najbližšej dobe takmer istú. V prvej rade si nájdite na jedlo čas, potrebujete mať na jedlo kľud a pomaly si ho vychutnávať. Ak ho do seba doslova natlačíte čo najrýchlejšie, tukové zásoby sa vám budú vytvárať rýchlejšie.


Je to ľahké, žalúdok všetko nestihne ani zaznamenať a už je sýty. Vy budete mať za chvíľu opäť hlad, alebo vás začne bolieť brucho. To teda nie. Vyhnite sa chybám v stravovaní, a pokiaľ neviete, ako na to, obráťte sa na špecialistov. V Košiciach sa nachádza dietologická poradňa, v ktorej vám radi a ochotne pomôžu.