Dietológia Levice

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Levice. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Levice a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
9:00 - 17:00
Utorok
9:00 - 17:00
Streda
9:00 - 17:00
Štvrtok
9:00 - 17:00
Piatok
7:00 - 15:00
Sobota
Zatvorené
Nedeľa
Zatvorené

Adresa pobočky: Ivana Krasku 20, 934 01 Levice

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Mgr. Martina Vrábelová
Mgr. Martina Vrábelová

Mgr. Martina Vrábelová

Dietologička

Marta Hajdamárová
Marta Hajdamárová

Marta Hajdamárová

Asistentka

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Levice
Tlmače
Želiezovce
Dudince
Vráble
Zlaté Moravce
Šahy
Žarnovica

Nadváha je choroba, nedá sa to inak nazvať. Je to problém, ktorý nás trápi, škodí nášmu zdraviu ale i tak s tým nedokážeme mnohokrát bojovať. Dostaneme sa tak do začarovaného kruhu, z ktorého sa len ťažko dostávame von. Chudnutie je proces zdĺhavý a výsledok je často neistý. K problému s obezitou sa pridávajú ďalšie neduhy v podobe zlého psychického stavu, ale aj cukrovka a mnoho ďalších. Ako teda konečne schudnúť a neohrozovať svoje zdravie?


Odpoveď, ktorá sa ponúka, je jednoduchá. Nebuďte v tom sami a obráťte sa na odborníkov, ktorá si dokážu poradiť s vašim problémom. Dietologická poradňa, ktorú nájdete v Leviciach, je to pravé miesto pre vás.