Dietológia Nitra

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Nitra. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Nitra a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
9:00 - 17:00
Utorok
9:00 - 17:00
Streda
9:00 - 17:00
Štvrtok
9:00 - 17:00
Piatok
9:00 - 17:00
Sobota
na objednanie
Nedeľa
zatvorené

Adresa pobočky: Kmeťkova 330/2, 949 01 Nitra

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Monika Heršlová
Monika Heršlová

Monika Heršlová

Dietologička

Karin Beláková
Karin Beláková

Karin Beláková

Asistentka

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Nitra
Vráble
Zlaté Moravce
Šurany
Sereď
Topoľčany
Tlmače
Piešťany

Máte pocit, že ste už vyskúšali úplne všetky diéty, ktoré ste našli? Všetky zaručené rady a tipy ako schudnúť, ale naprie tomu sa vám to vôbec nedarí? Je mnoho diét, ktoré skutočne zaberú, ale väčšinou je to v dobe, pokiaľ sa ich držíte. Akonáhle sa chcete vrátiť k pôvodnému jedálničku, kilogramy idú priamo bleskovo hore. Jo-jo efekt je veľmi zradný a nepríjemný. Zatiaľ čo chudnutie trvá nekonečne dlho, kilogramy pribúdajú rýchlejšie, než ste si vôbec kedy mysleli.


Dietologická poradňa, ktorú nájdete v Nitre, vám pomôže s týmto neľahkým bojom. Odborníci sa vám budú individuálne venovať a zostavia vám jedálniček presne na mieru. Čoskoro uvidíte, že výsledky sa vám dostavia veľmi rýchlo.