Dietológia Nové Zámky

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Nové Zámky. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Nové Zámky a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
9:00 - 17:00
Utorok
9:00 - 17:00
Streda
9:00 - 17:00
Štvrtok
8:00 - 18:00
Piatok
9:00 - 15:00
Sobota
Na objednanie
Nedeľa
Zatvorené

Adresa pobočky: M.R.Štefánika 211/1, 940 71 Nové Zámky

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Ing. Lívia Laczová
Ing. Lívia Laczová

Ing. Lívia Laczová

Dietologička

Bc. Diana Farkašová
Bc. Diana Farkašová

Bc. Diana Farkašová

Asistentka

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Šurany
Vráble
Veľký Meder
Nitra
Želiezovce
Levice
Tlmače
Sereď

Zvádzate marný boj s kilogramami navyše a ste už zúfalí? Neustále dranie diét nie je vôbec zdravé, veľké výkyvy hmotnosti tiež nie sú pre ľudský organizmus príliš dobré. Chudnutie je proces zdĺhavý, ktorý je potrebné mať neustále pod kontrolou. Niekedy sa môžet dostať do štádia, že hoci jete málo, ručička na váhe sa zastavila. Náš metabolizmus je nastavený tak, že pokiaľ je z čoho brať, tak si ukladá tuky postupne.


Akonáhle je energetický prísun príliš nízky, robí si tukové zásoby do budúcnosti. Preto majú niektorí ľudia pocit, že priberajú aj zo vzduchu. Nebuďte v tom sami a kontaktujte odborníkov, ktorí vám pomôžu s bojom proti nadváhe. Kontaktujte dietologickú poradňu v Nových Zámkoch a budete mať istotu, že ste v tých najlepších rukách.