Dietológia Pezinok

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Pezinok. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Pezinok a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
9:00 - 17:00
Utorok
7:00 - 15:00
Streda
11:00 - 19:00
Štvrtok
9:00 - 17:00
Piatok
7:00 - 15:00
Sobota
zatvorené
Nedeľa
zatvorené

Adresa pobočky: M. R. Štefánika 27, 902 01 Pezinok

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Martina Zorgovská Janegová
Martina Zorgovská Janegová

Martina Zorgovská Janegová

Dietologička

Mária Benešová
Mária Benešová

Mária Benešová

Asistentka

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Pezinok
Svätý Jur
Bratislava
Malacky
Šamorín
Sereď
Šaštín-Stráže
Senica

Existuje skutočne mnoho rád, ako schudnúť. Sú ale všetky účinné? Jedna taká rada znie, skúste si naplánovať svoj jedálniček dostatočne vopred. Jedzte s rozvahou a nenechávajte náhode, čo budete jesť. Nekupujte si žiadne sladké tyčinky. Vymedzte si päť jedál denne, z nich dve porcie budú predstavovať iba ovocné či zeleninové občerstvenie. Nie to tak ľahko, však? Ale s najväčšou pravdepodobnosťou neschudnete, alebo schudnete iba trochu. Keby to bolo tak jednoduché, nie je na svete toľko obéznych ľudí.


Obezita je choroba. Môžete s ňou bojovať sami, ale často pôjde o vopred prehraný boj. Ale nezúfajte, máme pre vás jednu radu, ktorá je skutočne účinná. Vyskúšajte dietologickú poradňu, ktorá sa nachádza v Pezinok.