Dietológia Pezinok

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Pezinok. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Pezinok a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
9:00 - 17:00
Utorok
7:00 - 15:00
Streda
11:00 - 19:00
Štvrtok
9:00 - 17:00
Piatok
7:00 - 15:00
Sobota
Zatvorené
Nedeľa
Zatvorené

Adresa pobočky: M. R. Štefánika 27, 902 01 Pezinok

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Pezinok
Svätý Jur
Bratislava
Malacky
Šamorín
Sereď
Šaštín-Stráže
Senica

Existuje skutočne mnoho rád, ako schudnúť. Sú ale všetky účinné? Jedna taká rada znie, skúste si naplánovať svoj jedálniček dostatočne vopred. Jedzte s rozvahou a nenechávajte náhode, čo budete jesť. Nekupujte si žiadne sladké tyčinky. Vymedzte si päť jedál denne, z nich dve porcie budú predstavovať iba ovocné či zeleninové občerstvenie. Nie to tak ľahko, však? Ale s najväčšou pravdepodobnosťou neschudnete, alebo schudnete iba trochu. Keby to bolo tak jednoduché, nie je na svete toľko obéznych ľudí.


Obezita je choroba. Môžete s ňou bojovať sami, ale často pôjde o vopred prehraný boj. Ale nezúfajte, máme pre vás jednu radu, ktorá je skutočne účinná. Vyskúšajte dietologickú poradňu, ktorá sa nachádza v Pezinok.