Dietológia Poprad

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Poprad. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Poprad a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
8:00 - 16:30
Utorok
8:00 - 16:30
Streda
8:00 - 16:30
Štvrtok
8:00 - 16:30
Piatok
8:00 - 12:00
Sobota
Zatvorené
Nedeľa
Zatvorené

Adresa pobočky: Dominika Tatarku 16, 058 01 Poprad

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Kežmarok
Spišská Belá
Vysoké Tatry
Levoča
Spišská Nová Ves
Dobšiná
Podolínec
Spišské Podhradie

Skúšali ste niekedy očistnú detoxikačnú kúru? Môžete vyskúšť mnoho rôznych spôsobov. Jednou z možností je dlhodobo piť zeleninové šťavy. Alebo si dať napríklad pár bezmäsitých dní. Niektorí ľudia sa obracajú na čínsku medicínu alebo na bylinky. Je toho skutočne mnoho, ale naozaj vám to pomôže schudnúť? Detoxikačné kúry určite pôsobia prospešne na zdravie, ale ak chcete cielene a trvalo schudnúť, budete to musieť vziať za ten sprány koniec.


Najjednoduchšie riešenie je obrátiť sa na špecialistov. Prestaňte hľadať rady na internete. Vyskúšajte dietologickú poradňu, ktorú nájdete v Poprade. Vaša cesta za dokonalou postavou tak bude omnoho jednoduchšia.