Dietológia Prešov

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Prešov. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Prešov a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
8:00 - 16:00
Utorok
8:00 - 16:00
Streda
8:00 - 16:00
Štvrtok
8:00 - 16:00
Piatok
8:00 - 16:00
Sobota
Zatvorené
Nedeľa
Zatvorené

Adresa pobočky: Zemplínská 6701/1, 080 01 Prešov

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Mgr. Daniela Fabianová
Mgr. Daniela Fabianová

Mgr. Daniela Fabianová

Dietologička

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Prešov
Veľký Šariš
Sabinov
Hanušovce nad Topľou
Giraltovce
Gelnica
Krompachy
Bardejov

Chcete schudnúť, ale neviete si rady? Nie ste jediní. Obezita trápi stále viac a viac ľudí a to rôznych vekových kategórií. Nevyhýba sa ani deťom. Pre niekoho je chudnutie relatívne jednoduché, ale sú ľudia, ktorí sa prebytočnej hmotnosti zbavujú len veľmi ťažko. Vedeli ste, že chudnutie ide ruku v ruke s psychikou? Ak sa necítite psychicky dobre, potom ručička na váhe bude o to viac stagnovať. Lenže nadváha moc na psychickej pohode nepridá. Ako sa teda z tohto kolotoča dostať von? Existuje vôec riešenie?


Nebojte sa, riešenie existuje a je ľahšie, než by ste si mysleli. Stačí sa objednať do dietologickej poradne, ktorá sa nachádza v Prešove. Tu sa vás ujme príjemný personál, ktorý si vie rady. Chudnutie už nemusí byť stres a hlavne sa skoro dostavia výsledky.