Dietológia Prievidza

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Prievidza. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Prievidza a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
8:00 - 16:00
Utorok
7:00 - 16:00
Streda
9:00 - 17:00
Štvrtok
8:00 - 17:00
Piatok
8:00 - 14:00
Sobota
Zatvorené
Nedeľa
Zatvorené

Adresa pobočky: Matice slovenskej 27, 971 01 Prievidza

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Renáta Fakanová
Renáta Fakanová

Renáta Fakanová

Dietologička

Ing. Silvia Ragulová
Ing. Silvia Ragulová

Ing. Silvia Ragulová

Asistentka

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Prievidza
Bojnice
Handlová
Turčianske Teplice
Kremnica
Partizánske
Bánovce nad Bebravou
Žiar nad Hronom

Chcete zhodiť prebytočné kilá? Diétne plány často prikazujú, aby ste vylúčili isté druhy potravín. Môže ísť o mäso, ryby, múčne jedlá či mliečne výrobky. Ak sa budete podobnou diétou riadiť, pravdepodobne sa dostavia aj výsledky a nejaké tie kilá sa stratia. Ale za akú cenu? Vylúčenie niektorých skupín potravín vás úplne odstrihne od určitých živín a vitamínov, ktoré vaše telo potrebuje pre správne fungovanie.

Dietológia je veda, a preto si nastavenie správneho diétneho programu vyžaduje viac ako obyčajné rozhodnutie. V poradni NATURHOUSE v Prievidzi vám dietológovia pomocou jednoduchých a bezbolestných testov zostavia pestrý jedálniček, vďaka ktorému schudnete zdravo.