Dietológia Púchov

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Púchov. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Púchov a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
9:30 - 16:30
Utorok
9:30 - 16:30
Streda
9:30 - 16:30
Štvrtok
9:30 - 16:30
Piatok
Na objednanie
Sobota
Na objednanie
Nedeľa
Zatvorené

Adresa pobočky: Moravská 682/3, 020 01 Púchov

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Alena Barancová
Alena Barancová

Alena Barancová

Dietologička

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Púchov
Považská Bystrica
Ilava
Bytča
Dubnica nad Váhom
Valašské Klobouky
Nemšová
Nová Dubnica

Efektívnej rady o chudnutí sa dočítate v každom časopise. Lenže jedná sa o rady všeobecné, ktoré na niekoho fungujú a inému môžu uškodiť. Existuje nespočet diét a cvikov, ale čo si vlastne zvoliť? V televíznych reklamách sa zasa dozviete o veľmi účinných liekoch, ktoré stačí pravidelne prehĺtať a budete chudnúť bez námahy. Tiež ste k týmto zázrakom skeptickí? Niet sa čomu diviť.


Najlepšie budete chudnúť pod dohľadom odborníka. Kam sa teda obrátiť? Vyskúšajte špecializovanú dietologickú poradu v Púchove, v ktorej sa vás ujmú profesionáli, ktorí vám pomôžu s chudnutím. Uvidíte sami, ako pôjdu kilogramy po čase dole.