Dietológia Sereď

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Sereď. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Sereď a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
10:00 - 18:00
Utorok
8:00 - 16:00
Streda
10:00 - 18:00
Štvrtok
8:00 - 16:00
Piatok
8:00 - 16:00
Sobota
Zatvorené
Nedeľa
Zatvorené

Adresa pobočky: Parková 4605, 926 01 Sereď

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Mária Lašáková
Mária Lašáková

Mária Lašáková

Asistentka

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Sereď
Nitra
Piešťany
Pezinok
Svätý Jur
Šurany
Vráble
Šamorín

Rozvinúť zdravé stravovacie návyky nie je tak zložité ani obmedzujúce, ako si väčšina ľudí predstavuje. Nemusíte držať hladovky, drastické diéty či detox, ktoré vám nielen poškodia zdravie, ale pripravia vás aj o energiu a motiváciu. Tým najlepším spôsobom je jesť vyváženú stravu bohatú na vitamíny a živiny potrebné pre správne fungovanie organizmu.

V dietologickej poradni NATURHOUSE v Seredi sa o vás radi postaráme. Dietológ vám pomôže zostaviť taký jedálniček, ktorý budete dodržiavať s chuťou aj radosťou. Vďaka motivácii, podpore a exotickým doplnkom na báze bylín sa vaša vysnívaná postava stane skutočnosťou.