Dietológia Skalica

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Skalica. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Skalica a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
10:00 - 19:00
Utorok
8:00 - 17:00
Streda
8:00 - 17:30
Štvrtok
7:30 - 16:00
Piatok
7:30 - 14:00
Sobota
Zatvorené
Nedeľa
Zatvorené

Adresa pobočky: Potočná 14, 909 01 Skalica

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Anna Pavlačková
Anna Pavlačková

Anna Pavlačková

Dietologička

Ing. Elena Štepanovská
Ing. Elena Štepanovská

Ing. Elena Štepanovská

Dietologička

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Rohatec
Hodonín
Strážnice
Ratíškovice
Lužice
Dubňany
Vnorovy
Dolní Bojanovice

Počuli ste už o diétach založených len na jedení jedného typu jedla? Alebo o šialených nápadoch, ktoré povzbudzujú ľudí, aby z jedálnička vylúčili potraviny na základe svojej krvnej skupiny? Pravdou ostáva, že dietológia je veda a neexistuje žiaden dôkaz, ktorý by podložil tvrdenia o efektívnosti podobných metód. Práve naopak, ak budete drastické diéty dodržiavať po dlhú dobu, môžete si poškodiť zdravie.

Schudnúť v krátkom čase preto nie je riešením. Lepším spôsobom je zhodiť nadbytočné kilogramy pomalšie, čo nespôsobí vášmu organizmu šok. Zájdite do blízkej poradne NATURHOUSE v Skalici, kde sa o vás postará skúsený dietológ.