Dietológia Topoľčany

Informácie o pobočke

NATURHOUSE
„Prevádzkovateľom konzultácií je spoločnosť Naturhouse.“
Dietologická poradňa Topoľčany. Objednajte sa na konzultáciu s dietológom zadarmo. Odvážime vás na špeciálnej váhe a získate jedálny lístok na mieru. Chcete schudnúť a rozhodli ste sa zveriť do rúk dietológa? Potom ste na správnom mieste. Navštívte dietológiu Topoľčany a získajte v rámci konzultácie jedálny lístok na mieru zadarmo, diagnostiku vášho tela a odporné odporúčania. S nami sa vám podarí konečne schudnúť!
Pondelok
9:00 - 17:00
Utorok
9:00 - 17:00
Streda
9:00 - 17:00
Štvrtok
9:00 - 17:00
Piatok
9:00 - 17:00
Sobota
Zatvorené
Nedeľa
Zatvorené

Adresa pobočky: Nám. M. R. Štefánika 2288/17, 955 01 Topoľčany

Kto sa o vás bude na pobočke starať?

Myslite na vaše zdravie. Objednajte sa na konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Odkiaľ do tejto pobočky klienti jazdia?

Topoľčany
Partizánske
Bánovce nad Bebravou
Zlaté Moravce
Piešťany
Nitra
Nové Mesto nad Váhom
Vráble

Diéta nemusí byť o utrpení. Práve naopak. Správne stravovanie vám pomôže zhodiť kilogramy navyše, udržať váhu a vyhnúť sa zdravotným problémom. Navyše, potraviny, ktoré konzumujete, majú tiež výrazný vplyv na vašu náladu a pocity pohody.

Vďaka konzultáciám zdarma, ktoré vám ponúkame v dietologickej poradni NATURHOUSE v Topoľčanoch sa už viac nemusíte trápiť hľadaním vhodnej a zdravej diéty. Urobíme tak za vás. Spolu s dietológom zistíte, aké jedlo je pre váš organizmus to pravé. Na základe jednoduchých testov vám zostavíme jedálniček a odporučíme exkluzívne bylinné produkty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vytúžený cieľ.