Chudnutie po štyridsiatke je ľahké. Keď viete, ako na to.

Ukážeme vám, ako zo štyridsiatky urobiť svoje najlepšie roky.

Vďaka vyváženému jedálnemu lístku sa budete cítiť lepšie ako v dvadsiatke!

Že naše metóda funguje, dokazujú
Výsledky našich klientov

 • Eva -13 kg

  Privítali ma milé slečny, výživová poradkyňa Mgr. Dominika Búšová a jej asistentky Vierka a Natália, vždy usmiate a s dobrou náladou, ktoré vedia človeka povzbudiť a motivovať. Nebolo ma treba presviedčať.

  Prečítať celý príbeh
 • Zuzana -23 kg

  Moja poradkyňa Radka ma motivovala každý týždeň, ale ja sama som to videla na váhe a cítila na oblečení. Sama som si bola motiváciou. Získala som stratené sebavedomie a chuť pekne sa obliekať.

  Prečítať celý príbeh
 • Jarmila -22 kg

  Najviac som oceňovala, že som k sebe mala podporu. Keď sa mi v daný týždeň nepodarilo schudnúť, hľadali sme dôvod prečo to tak je. Chyba v mojom stravovaní sa našla, tým pádom sme to napravili a  chudnutie išlo ďalej ľahko a nemala som dôvod vzdávať sa.

  Prečítať celý príbeh
 • Iveta -20 kg

  Po schudnutí 20 kg sa cítim skvele. Aj moje okolie si všimlo zmeny s veľmi pozitívnym ohlasom. Strata týchto kg spôsobila aj to, že sa mi neskutočne upravil môj vysoký krvný tlak a už neužívam lieky. Ale zase nastal problém v mojom šatníku – všetko oblečenie je mi veľké a postupne musím dopĺňať svoj šatník.

  Prečítať celý príbeh
 • Jana -17 kg

  Tým že som schudla ustúpili mi zdravotné problémy - neopúchajú mi nohy, prestala som sa zadýchavať. Cítim sa dobre keď ma ľudia chvália a to mi dvíha moje sebavedomie.

  Prečítať celý príbeh
 • Ľudmila -14 kg

  Moja poradkyňa Ivana Trusková bola veľmi milá. Vysvetlila mi ktoré potraviny sú povolené, čo pre mňa znamená pravidelné stravovanie a pitný režim. Všetko prebehlo v priateľskej atmosfére a dávalo zmysel.

  Prečítať celý príbeh
 • Alena -26 kg

  Už dlhšiu dobu som sa pokúšala schudnúť, no keď som aj schudla, tak som to nabrala naspäť a ešte aj kilá navyše. Jedného dňa som ale stretla kamarátku, ktorú som dlhšiu dobu nevidela a takmer som ju nespoznala. Práve ona mi povedala, že navštevovala poradňu NATURHOUSE v Hlohovci.

  Prečítať celý príbeh

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Príďte na nezáväznú konzultáciu. Vďaka nej získate

 • Konkrétne rady, ako schudnúť po štyridsiatke

  Prečo sa vám zrazu usadzuje viac tuku v oblasti brucha a ako sa pneumatiky zbaviť? Poradíme vám, ako naštartovať metabolizmus, ktorý sa po štyridsiatke začal spomaľovať.

 • Presnú diagnostiku vášho tela

  Zistíme, ako veľmi ste zavodnená, kde je vo vašom tele uložený tuk a vysvetlíme, ako organizmu vrátiť stratenú rovnováhu. Z vášho zdravotného stavu a vašich preferencií budeme vychádzať pri odporúčanom postupe chudnutia.

 • Dôraz na vašu samostatnosť

  Nie je dôležité len schudnúť, ale si váhu taktiež udržať. Naučíme vás jesť tak, aby ste v novom stravovaní bez problémov pokračovali i po skončení našej spolupráce – sama a nezávisle.

Čo môžete očakávať?

Konzultáciu so špecialistom na chudnutie NATURHOUSE každý týždeň zadarmo

Každý týždeň sa stretnete s naším špecialistom a spoločne skonzultujete váš postup pri dosahovaní vysnívanej váhy.

Už na prvej nezáväznej konzultácii získate presnú diagnostiku vášho tela.

Diagnostikou zistíte:

MNOŽSTVO NEBEZPEČNÉHO TUKU MEDZI VAŠIMI ORGÁNMI

Viscerálny (vnútorný) tuk sa postupne ukladá medzi orgánmi a môže tak negatívne pôsobiť na správne fungovanie organizmu.

KOĽKO POTREBUJETE DENNE PRIJAŤ KALÓRIÍ

Zistíte, koľko energie potrebuje váš organizmus na svoju bežnú činnosť. Teda, aký by mal byť váš maximálny denný príjem kalórií, aby ste chudli.

KOĽKO MÁTE V TELE VODY

Nedostatočná hydratácia organizmu môže byť príčinou mnohých zdravotných problémov a brániť tak vášmu chudnutiu.

ZLOŽENIE VÁŠHO TELA

Dozviete sa koľko % tuku, svalov či kostí obsahuje vaše telo a aké by mali byť vaše ideálne hodnoty.

NA KOĽKO ROKOV SA CÍTI VAŠE TELO

Zlá strava a nadváha skracujú život. Metabolický vek vám ukáže, na koľko rokov sa vaše telo cíti.

Individuálny jedálny lístok, ktorý je radosť dodržiavať

A to bez zložitého váženia potravín a počítania kalórií. Jedálne lístky na mieru od nás sú jednoduché na prípravu a vychádzajú z chutnej stredomorskej stravy plnej dôležitých látok a vitamínov.

 • Už z prvej konzultácie si od nás ako bonus odnesiete 3-dňový jedálny lístok  na vyskúšanie zadarmo.

Exkluzívne produkty NATURHOUSE

Naše potravinové doplnky sú zložené z výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny. Sú na prírodnej báze, naštartujú metabolizmus a podporia očistu organizmu v priebehu chudnutia. Produkty sú to jediné, čo u nás hradíte.

Chcem diagnostiku a 3-dňový jedálny lístok na vyskúšanie

21 EUR

Prečo naša metóda funguje?

Veríme v stredomorskú stravu

Vplyv stredomorskej stravy na zdravie i redukciu hmotnosti bol dokázaný vedeckými štúdiami. Je to jednoduchá a chutná cesta, ako schudnúť prirodzene a trvalo.

Vieme, že každý klient je iný

Dvadsaťročné telo nechudne rovnako ako to štyridsaťročné. Vieme, že každý má svoje chute i preferencie a jedálny lístok i odporúčania vám prispôsobíme podľa vašich požiadaviek.

Nie je to IBA o chudnutí...

.......ale o tom, aby ste sa znovu cítili skvele vo svojom tele. Vďaka zdravým stravovacím návykom sa zbavíte nielen prebytočných kíl, ale aj zdravotných komplikácií, ktoré život s nadváhou môže prinášať.

Spolupracujeme iba s odborníkmi

Naši špecialisti na chudnutie svojej práci skutočne rozumejú, robia ju radi a neustále sa v nej vzdelávajú. Vám tak garantujú 100% servis.

Radi vám pomôžeme v rámci celej Slovenskej republiky.

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov