Zmenili sme viac ako 60 tisíc z vás

Pohlavie
Filtrovanie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a na dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Oľga Bieliková (39 rokov)

predtým

predtým

potom

potom

-15 kg

Zo začiatku sa mi chudnutie zdalo nedokázateľné, išlo to pomaly ale úspešne. Raduje sa paní Oľga Bieliková, ktorá je na seba hrdá, že dokázala bez hladu odložiť 14,3 kg vo výživovej poradni NATURHOUSE v Leviciach. Vďaka úprave stravy má cez brucho o 17 cm menej a v obchode s ľahkosťou oblečie mladistvé oblečenie vo veľkosti S.

Prečítať celý príbeh

Jarmila Burianová (49 rokov)

cukrovka
predtým

predtým

potom

potom

-22 kg

Pani Jarmilu Burianovú trápili zdravotné problémy a nadváha, ktorá sa vyšplhala behom niekoľkých rokov až na 85 kg. Vyskúšala mnoho spôsobov chudnutia, ale žiaden jej nedokázal pomôcť natrvalo. Po tom, čo začala dochádzať každý týždeň na konzultáciu do výživovej poradne NATURHOUSE v Nových Zámkoch, videla na sebe zmeny ihneď. Behom 5 mesiacov bez dření v posilovni odložila 22 kg a zoštíhlela v pase o 14 cm. A nie len to, zmiernili sa tiež jej zdravotné problémy a i svoju náročnú prácu zvláda s ľahkosťou.

Prečítať celý príbeh

Jana Palkovičová (57 rokov)

v menopauze
bolesť nôh
predtým

predtým

potom

potom

-17 kg

Pani Jana Palkovičová sa viac ako 30 rokov trápila so svojou nadváhou. Pred pol rokom prišla do výživovej poradne NATURHOUSE v Hlohovci a jej život nabral nový smer. Nielen že schudla 16,8 kg a zoštíhlila cez boky o 16 cm, ale zlepšila si predovšetkým svoj zdravotný stav – nohy jej neopúchajú a nezadýcháva sa. 

Prečítať celý príbeh

Marek Smeták (43 rokov)

predtým

predtým

potom

potom

-20 kg

Kamionista Marek Smeták dokázal vďaka jednoduchej metóde NATURHOUSE schudnúť 20 kg počas 3,5 mesiaca. Zo začiatku to bol pre neho boj, bolo potrebné stravu poriadne naplánovať. Všetko sa podarilo a odmenou je úbytok 20 cm cez brucho a pekné oblečenie v bežnej konfekčnej veľkosti L.

Prečítať celý príbeh

Zuzana Pozdechová (47 rokov)

predtým

predtým

potom

potom

-23 kg

Pani Zuzana Pozdechová vo výživovej poradni NATURHOUSE v Seredi odložila nadbytočných 22,7 kg. Dnes sa môže pyšnit mierami modelky aj plochým bruchom.  Spoločne s ňou prešla na zdravý životní štýl celá jej rodina. Paní Zuzana sa cíti aktívnejšia, pohyblivejšia, viac stíha, má energiu, viac sa usmieva a je šťastná.

Prečítať celý príbeh