Zmenili sme viac ako 60 tisíc z vás

Pohlavie
Filtrovanie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a na dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Ľuboš Varga (24 rokov)

predtým

predtým

potom

potom

-15 kg

Pána Ľuboša Vargu trápili problémy so záhou. Najprv hľadal pomoc u lekárov, ktorí mu predpísali lieky. Lieky síce ťažkosti zmiernili, ale neriešili ich príčinu. Obrátil sa teda na výživnú poradňu NATURHOUSE v Prešove. Už po 14-tich dňoch dodržiavania zásad pocítil veľké zlepšenie. Po 6-tich mesiacoch je úplne bez pálenia záhy a navyše ľahší o 15 kg.

Prečítať celý príbeh

Alexander . (48 rokov)

únava
predtým

predtým

potom

potom

-30 kg

Stále nemôžem uveriť  tomu, že som za 4 mesiace  schudol 30 nadbytočných kíl! Teší sa pán Alexander, ktorý do výživovej poradne NATURHOUSE zavítal predovšetkým preto, že ho začali trápiť zdravotné problémy, zadýchavanie a únava. Vďaka úprave stravy, pravidelnosti a produktom sa cíti plný energie a radosti.

Prečítať celý príbeh

Peter Virág (44 rokov)

predtým

predtým

potom

potom

-20 kg

Pán Peter Virág prišiel pred 5 mesiacmi do výživovej poradne NATURHOUSE v Šali s váhou 110 kg. S podporou výživovej poradkyne, úpravou stravy a užívaním produktov je teraz ľahší takmer o 20 kg. Naviac si môže kupovať mladistvé oblečenie v bežne konfekčnej veľkosti  L, ktoré na ňom vyzerá naozaj veľmi dobre.

Prečítať celý príbeh

Samuel Lehocký (18 rokov)

predtým

predtým

potom

potom

-25 kg

S NATURHOUSE som to zvládol! Stačí chcieť a ide to. Teší sa študent Samuel Lehocký, ktorý zatiaľ schudol 24,1 kg za 7 mesiacov vo výživovej poradni NATURHOUSE Sereď a v pláne má ďalších 10 kg. Vďaka tomu má oveľa viac energie ako kedykoľvek predtým. To oceňuje hlavne pri športových aktivitách.

Prečítať celý príbeh

Eva Kollárová (42 rokov)

predtým

predtým

potom

potom

-13 kg

Pani Eva Kollárová prišla do výživovej poradne v Trnave na odporúčanie svojich známych. Po 4 mesiacoch je štíhlejšia o 22 cm cez bruško a môže si v obchode vyberať z mladistvého oblečenia vo veľkosti S.

Prečítať celý príbeh