Poradíme vám, ako uľaviť boľavým a opuchnutým kĺbom

Už dlhšiu dobu vám pohyb nerobí radosť? Vyskúšali ste rôzne prípravky na kĺby, ale nič vám nepomohlo? Poznáme spôsob, ako uľahčiť kĺbom a znovu sa cítiť fit.

Že naše metóda funguje, dokazujú
Výsledky našich klientov

 • Ľudmila -14 kg

  Moja poradkyňa Ivana Trusková bola veľmi milá. Vysvetlila mi ktoré potraviny sú povolené, čo pre mňa znamená pravidelné stravovanie a pitný režim. Všetko prebehlo v priateľskej atmosfére a dávalo zmysel.

  Prečítať celý príbeh
 • Marek -20 kg

  Mal som trochu obavy, počítal som s tým, že čísla (tuky a BMI) nebudú priaznivé. Oporou mi bola spomínaná dcéra, ktorá mi všetko vysvetlila. Príjemná atmosféra počas konzultácie ma však upokojila. Začal som pozerať do budúcnosti optimisticky.

  Prečítať celý príbeh
 • Jarmila -22 kg

  Najviac som oceňovala, že som k sebe mala podporu. Keď sa mi v daný týždeň nepodarilo schudnúť, hľadali sme dôvod prečo to tak je. Chyba v mojom stravovaní sa našla, tým pádom sme to napravili a  chudnutie išlo ďalej ľahko a nemala som dôvod vzdávať sa.

  Prečítať celý príbeh
 • Zuzana -23 kg

  Moja poradkyňa Radka ma motivovala každý týždeň, ale ja sama som to videla na váhe a cítila na oblečení. Sama som si bola motiváciou. Získala som stratené sebavedomie a chuť pekne sa obliekať.

  Prečítať celý príbeh
 • Eliška -9 kg

  Kým som nepoznala NATURHOUSE, neverila som, že sa dá tak rýchlo a zdravo chudnúť. Niekedy som naopak mala pocit, že z takéhoto jedla priberiem, no opak bol pravdou.

  Prečítať celý príbeh
 • Ľuboš -15 kg

  Vďaka NATURHOUSE sa cítim  oveľa lepšie. Ľahšie sa hýbem a teší ma samozrejme aj fakt, že problém s pálením záhy definitívne skončil.

  Prečítať celý príbeh
 • Eva -13 kg

  Privítali ma milé slečny, výživová poradkyňa Mgr. Dominika Búšová a jej asistentky Vierka a Natália, vždy usmiate a s dobrou náladou, ktoré vedia človeka povzbudiť a motivovať. Nebolo ma treba presviedčať.

  Prečítať celý príbeh
 • Alena -26 kg

  Už dlhšiu dobu som sa pokúšala schudnúť, no keď som aj schudla, tak som to nabrala naspäť a ešte aj kilá navyše. Jedného dňa som ale stretla kamarátku, ktorú som dlhšiu dobu nevidela a takmer som ju nespoznala. Práve ona mi povedala, že navštevovala poradňu NATURHOUSE v Hlohovci.

  Prečítať celý príbeh
 • Peter -19 kg

  Na každej konzultácii som bol znova odvážený a odmeraný a výsledok jasne napovedal ako sa mi darilo /hoci niekedy aj s malými prehreškami/ pretože som diétoval aj počas veľkonočných sviatkov. Váha šla dolu týždenné 1-1,5 kg.

  Prečítať celý príbeh
 • Bianka -18 kg

  Najviac som oceňovala rýchle znižovanie telesnej hmotnosti. Týždenne 1-2 kg. Pravidelné týždenné konzultácie pre mňa znamenali veľké očakávania, zvedavosť, radosť z počutia že sa mi opäť podarilo priblížiť sa k cieľu.

  Prečítať celý príbeh
 • Soňa -16 kg

  Dozvedela som sa o vás od svojej známej, ktorá poradňu navštevuje dodnes. Kamarátka veľmi pekne schudla a mňa to nadchlo. Keďže som vtedy bola tak trošku pri tele, rozhodla som sa to vyskúšať. 

  Prečítať celý príbeh

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Príďte na nezáväznú konzultáciu. Vďaka nej získate

 • Odbornú diagnostiku

  Vďaka presnému meraniu sa dozviete, kde máte v tele usadený tuk a ako veľmi ste zavodnení. Vysvetlíme vám, prečo a ako to súvisí s bolesťami kĺbov a ako sa nevítaných zdravotných problémov zbaviť.

 • Jedálny lístok na mieru

  Spoločne s výživovým poradcom si zostavíte vhodný jedálny lístok, ktorý bude rešpektovať vaše preferencie a zdravotné obmedzenia. Kĺby lepšie vyživíte a nižšia hmotnosť im uľaví. Znovu si začnete užívať pohyb.

 • Motivujúci a chápajúci prístup

  Všetky kroky vám zrozumiteľne vysvetlíme, zodpovieme všetky otázky a dodáme podporu pri celkovej úprave stravy. Získate parťáka na ceste za lepším zdravím.

Čo môžete očakávať?

Konzultace se specialistou na výživu NATURHOUSE každý týden zdarma

Spoločne sa stretneme každý týždeň. Skonzultujeme výsledky zmeny jedálneho lístka a budeme aktívne pracovať na postupnom zlepšení vašej kondície.

Naučíte sa, ako jesť zdravo a pritom chutne

Potraviny, ktoré spoločne vyberieme, vám pomôžu uľaviť od bolesti kĺbov – a ešte si na nich pochutíte.

Exkluzívne produkty NATURHOUSE

Naše potravinové doplnky sú zložené z výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny. Sú registrované Ministerstvom zdravotníctva a je možné ich kombinovať s bežnými liekmi na bolesť i artrózu kĺbov. Produkty sú to jediné, čo si u nás hradíte.

Chcem diagnostiku a 3-dňový jedálny lístok na vyskúšanie

21 EUR

Prečo naša metóda funguje?

Máme konkrétne ciele

Presne si určíme, akých problémov s kĺbmi sa chcete zbaviť. A dbáme na to, aby ste svoj výsledok s našou pomocou skutočne dosiahli.

Praktikujeme osvedčené metódy

Stredomorská diéta, z ktorej naša metóda vychádza, je uznaná Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) ako zdraviu prospešná. Znížením hmotnosti budete kĺby menej zaťažovať a uľaví sa vám.

Učíme vás nezávislosti v stravovaní

Až sa za pár mesiacov rozlúčime, budete vedieť jesť zdravo – sami a nastálo. Našu pomoc už nebudete potrebovať.

Sme profesionáli v odbore

Naši poradcovia sú vyškolenými profesionálmi. Dbáme na to, aby sa v svojom odbore neustále vzdelávali a vám tak mohli byť čo najviac prospešní.

Radi vám pomôžeme v rámci celej Slovenskej republiky.

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov