Skúšate schudnúť a výsledok sa stále nedostavuje? Zverte sa do rúk dietetika.

Vyskúšali ste veľa zaručených diét, ale dočkali ste sa len jojo efektu? Obráťte sa na dietetika, ktorý vám ukáže, čo všetko dokáže jednoduchá úprava stravovania.

Spoločne nájdete spôsob, vďaka ktorému schudnete zdravo a predovšetkým nastálo.

Že naše metóda funguje, dokazujú
Výsledky našich klientov

 • Ľudmila -14 kg

  Moja poradkyňa Ivana Trusková bola veľmi milá. Vysvetlila mi ktoré potraviny sú povolené, čo pre mňa znamená pravidelné stravovanie a pitný režim. Všetko prebehlo v priateľskej atmosfére a dávalo zmysel.

  Prečítať celý príbeh
 • Marek -20 kg

  Mal som trochu obavy, počítal som s tým, že čísla (tuky a BMI) nebudú priaznivé. Oporou mi bola spomínaná dcéra, ktorá mi všetko vysvetlila. Príjemná atmosféra počas konzultácie ma však upokojila. Začal som pozerať do budúcnosti optimisticky.

  Prečítať celý príbeh
 • Jarmila -22 kg

  Najviac som oceňovala, že som k sebe mala podporu. Keď sa mi v daný týždeň nepodarilo schudnúť, hľadali sme dôvod prečo to tak je. Chyba v mojom stravovaní sa našla, tým pádom sme to napravili a  chudnutie išlo ďalej ľahko a nemala som dôvod vzdávať sa.

  Prečítať celý príbeh
 • Zuzana -23 kg

  Moja poradkyňa Radka ma motivovala každý týždeň, ale ja sama som to videla na váhe a cítila na oblečení. Sama som si bola motiváciou. Získala som stratené sebavedomie a chuť pekne sa obliekať.

  Prečítať celý príbeh
 • Eliška -9 kg

  Kým som nepoznala NATURHOUSE, neverila som, že sa dá tak rýchlo a zdravo chudnúť. Niekedy som naopak mala pocit, že z takéhoto jedla priberiem, no opak bol pravdou.

  Prečítať celý príbeh
 • Ľuboš -15 kg

  Vďaka NATURHOUSE sa cítim  oveľa lepšie. Ľahšie sa hýbem a teší ma samozrejme aj fakt, že problém s pálením záhy definitívne skončil.

  Prečítať celý príbeh
 • Eva -13 kg

  Privítali ma milé slečny, výživová poradkyňa Mgr. Dominika Búšová a jej asistentky Vierka a Natália, vždy usmiate a s dobrou náladou, ktoré vedia človeka povzbudiť a motivovať. Nebolo ma treba presviedčať.

  Prečítať celý príbeh
 • Alena -26 kg

  Už dlhšiu dobu som sa pokúšala schudnúť, no keď som aj schudla, tak som to nabrala naspäť a ešte aj kilá navyše. Jedného dňa som ale stretla kamarátku, ktorú som dlhšiu dobu nevidela a takmer som ju nespoznala. Práve ona mi povedala, že navštevovala poradňu NATURHOUSE v Hlohovci.

  Prečítať celý príbeh
 • Peter -19 kg

  Na každej konzultácii som bol znova odvážený a odmeraný a výsledok jasne napovedal ako sa mi darilo /hoci niekedy aj s malými prehreškami/ pretože som diétoval aj počas veľkonočných sviatkov. Váha šla dolu týždenné 1-1,5 kg.

  Prečítať celý príbeh
 • Bianka -18 kg

  Najviac som oceňovala rýchle znižovanie telesnej hmotnosti. Týždenne 1-2 kg. Pravidelné týždenné konzultácie pre mňa znamenali veľké očakávania, zvedavosť, radosť z počutia že sa mi opäť podarilo priblížiť sa k cieľu.

  Prečítať celý príbeh
 • Soňa -16 kg

  Dozvedela som sa o vás od svojej známej, ktorá poradňu navštevuje dodnes. Kamarátka veľmi pekne schudla a mňa to nadchlo. Keďže som vtedy bola tak trošku pri tele, rozhodla som sa to vyskúšať. 

  Prečítať celý príbeh

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Príďte na nezáväznú konzultáciu. Vďaka nej získate

 • Presnú diagnostiku vášho tela

  Zistíme presný pomer vody a tuku vo vašom tele a kde všade sa tuk nachádza. Vysvetlíme vám, čo to znamená a spoločne vytvoríme reálny plán, ako sa dostať k optimálnemu stavu.

 • Jedálny lístok na mieru

  Skúsený výživový poradca vám zostaví taký jedálny lístok, ktorý bude rešpektovať vaše preferencie i zdravotné obmedzenia. Vyberieme potraviny, ktoré sú nielen prospešné zdraviu, ale budú vám zároveň aj chutiť.

 • Chápajúci a citlivý prístup

  Nech už vás privádzajú akékoľvek dôvody, vždy rešpektujeme vaše názory aj životnú situáciu a sme tu pre vás s radou a podporou, kedykoľvek to budete potrebovať.

Čo môžete očakávať?

Konzultáciu s dietológom NATURHOUSE zadarmo

Každý týždeň na pravidelnej bezplatnej konzultácii preberieme, ako sa cítite, či ide všetko podľa plánu a taktiež zostavíme nový jedálny lístok. Na ceste za zdravým životom budete pod pravidelnou kontrolou dietetika, čiže výživového poradcu a nemusíte sa tak báť, že niečo pokazíte.

Už na prvej nezáväznej konzultácii získate presnú diagnostiku vášho tela.

Diagnostikou zistíte:

MNOŽSTVO NEBEZPEČNÉHO TUKU MEDZI VAŠIMI ORGÁNMI

Viscerálny (vnútorný) tuk sa postupne ukladá medzi orgánmi a môže tak negatívne pôsobiť na správne fungovanie organizmu.

KOĽKO POTREBUJETE DENNE PRIJAŤ KALÓRIÍ

Zistíte, koľko energie potrebuje váš organizmus na svoju bežnú činnosť. Teda, aký by mal byť váš maximálny denný príjem kalórií, aby ste chudli.

KOĽKO MÁTE V TELE VODY

Nedostatočná hydratácia organizmu môže byť príčinou mnohých zdravotných problémov a brániť tak vášmu chudnutiu.

ZLOŽENIE VÁŠHO TELA

Dozviete sa koľko % tuku, svalov či kostí obsahuje vaše telo a aké by mali byť vaše ideálne hodnoty.

NA KOĽKO ROKOV SA CÍTI VAŠE TELO

Zlá strava a nadváha skracujú život. Metabolický vek vám ukáže, na koľko rokov sa vaše telo cíti.

Exkluzívne produkty NATURHOUSE

Naše potravinové doplnky sú zložené z výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny. Prirodzene vám pomôžu s celým procesom úpravy váhy.

Sú registrované Ministerstvom zdravotníctva a kombinovateľné s bežnými liekmi. Produkty sú to jediné, čo si u nás hradíte.

Trvalá zmena k lepšiemu

Keď sa naša spolupráca skončí, dokážete sa o svoje zdravie a udržanie optimálnej hmotnosti postarať sami. Nastálo, nezávisle a bez cudzej pomoci.

Chcem diagnostiku a 3-dňový jedálny lístok na vyskúšanie

5,10 EUR

Prečo naša metóda funguje?

Osvedčená metóda

Jedálne lístky, ktoré vášmu telu dodajú dostatok energie, vitamínov a výživných látok, sú inšpirované bohatou a chutnou stredomorskou stravou, ktorá má preukázateľný vplyv na zníženie hmotnosti a prirodzené a správne fungovanie celého organizmu.

Dlhodobé výsledky

Neodporúčame zaručené diéty, ale zdravú zmenu a životný štýl. Ten môžete jednoducho dodržiavať celý život, bez hladovania a týrania svojho tela. Tento prístup zásadne znižuje možnosť návratu k pôvodnej váhe a jojo efektu.

Maximálna starostlivosť

Spolupracujeme s certifikovanými výživovými poradcami, ktorí vnímajú svoju profesiu ako poslanie. Môžete sa na nich s dôverou obrátiť, kedykoľvek to budete potrebovať.

20 rokov a tisícky spokojných klientov

Pomohli sme tisíckam spokojných klientov po celom svete. Veríme, že sa k nim pridáte aj vy.

Radi vám pomôžeme v rámci celej Slovenskej republiky.

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 5,10 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov