Pomôžeme vám znížiť cholesterol prirodzenou cestou.

Ukážeme vám, ako znížiť hladinu cholesterolu a ako sa zase cítiť fit. Jednoducho, s pomocou vyváženého a chutného jedálneho lístka inšpirovaného stredomorskou stravou.

Že naše metóda funguje, dokazujú
Výsledky našich klientov

 • Ľudmila -14 kg

  Moja poradkyňa Ivana Trusková bola veľmi milá. Vysvetlila mi ktoré potraviny sú povolené, čo pre mňa znamená pravidelné stravovanie a pitný režim. Všetko prebehlo v priateľskej atmosfére a dávalo zmysel.

  Prečítať celý príbeh
 • Marek -20 kg

  Mal som trochu obavy, počítal som s tým, že čísla (tuky a BMI) nebudú priaznivé. Oporou mi bola spomínaná dcéra, ktorá mi všetko vysvetlila. Príjemná atmosféra počas konzultácie ma však upokojila. Začal som pozerať do budúcnosti optimisticky.

  Prečítať celý príbeh
 • Jarmila -22 kg

  Najviac som oceňovala, že som k sebe mala podporu. Keď sa mi v daný týždeň nepodarilo schudnúť, hľadali sme dôvod prečo to tak je. Chyba v mojom stravovaní sa našla, tým pádom sme to napravili a  chudnutie išlo ďalej ľahko a nemala som dôvod vzdávať sa.

  Prečítať celý príbeh
 • Zuzana -23 kg

  Moja poradkyňa Radka ma motivovala každý týždeň, ale ja sama som to videla na váhe a cítila na oblečení. Sama som si bola motiváciou. Získala som stratené sebavedomie a chuť pekne sa obliekať.

  Prečítať celý príbeh
 • Eliška -9 kg

  Kým som nepoznala NATURHOUSE, neverila som, že sa dá tak rýchlo a zdravo chudnúť. Niekedy som naopak mala pocit, že z takéhoto jedla priberiem, no opak bol pravdou.

  Prečítať celý príbeh
 • Ľuboš -15 kg

  Vďaka NATURHOUSE sa cítim  oveľa lepšie. Ľahšie sa hýbem a teší ma samozrejme aj fakt, že problém s pálením záhy definitívne skončil.

  Prečítať celý príbeh
 • Eva -13 kg

  Privítali ma milé slečny, výživová poradkyňa Mgr. Dominika Búšová a jej asistentky Vierka a Natália, vždy usmiate a s dobrou náladou, ktoré vedia človeka povzbudiť a motivovať. Nebolo ma treba presviedčať.

  Prečítať celý príbeh
 • Alena -26 kg

  Už dlhšiu dobu som sa pokúšala schudnúť, no keď som aj schudla, tak som to nabrala naspäť a ešte aj kilá navyše. Jedného dňa som ale stretla kamarátku, ktorú som dlhšiu dobu nevidela a takmer som ju nespoznala. Práve ona mi povedala, že navštevovala poradňu NATURHOUSE v Hlohovci.

  Prečítať celý príbeh
 • Peter -19 kg

  Na každej konzultácii som bol znova odvážený a odmeraný a výsledok jasne napovedal ako sa mi darilo /hoci niekedy aj s malými prehreškami/ pretože som diétoval aj počas veľkonočných sviatkov. Váha šla dolu týždenné 1-1,5 kg.

  Prečítať celý príbeh
 • Bianka -18 kg

  Najviac som oceňovala rýchle znižovanie telesnej hmotnosti. Týždenne 1-2 kg. Pravidelné týždenné konzultácie pre mňa znamenali veľké očakávania, zvedavosť, radosť z počutia že sa mi opäť podarilo priblížiť sa k cieľu.

  Prečítať celý príbeh
 • Soňa -16 kg

  Dozvedela som sa o vás od svojej známej, ktorá poradňu navštevuje dodnes. Kamarátka veľmi pekne schudla a mňa to nadchlo. Keďže som vtedy bola tak trošku pri tele, rozhodla som sa to vyskúšať. 

  Prečítať celý príbeh

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Príďte na nezáväznú konzultáciu. Vďaka nej získate

 • Odbornú diagnostiku

  Zistíte, koľko máte tuku medzi orgánmi. Ten môže zvyšovať hladinu cholesterolu a viesť k srdcovo-cievnym ochoreniam. Poradíme vám, ako sa ho zbaviť.

 • Zrozumiteľné výživové poradenstvo

  Chceme, aby ste sa o svoje zdravie dokázali postarať sami, bez cudzej pomoci. Preto vás naučíme také stravovacie návyky, ktoré môžete jednoducho praktizovať aj po skončení našej spolupráce.

 • Mierime presne na váš problém

  Preberieme váš životný štýl a upozorníme na chyby, ktoré môžu viesť k vysokému cholesterolu a srdcovo- cievnym ochoreniam. Zároveň odporučíme vhodný postup, aby ste sa cítili lepšie.

Čo môžete očakávať?

Konzultáciu so špecialistom na výživu NATURHOUSE každý týždeň zadarmo

Náš skúsený poradca s vami každý týždeň skonzultuje váš pokrok a navrhne ďalší postup a prípadnú úpravu jedálneho lístka podľa toho, ako sa práve cítite.

Individuálny jedálny lístok na mieru

Jedálny lístok na mieru je postavený na základoch zdravej stredomorskej stravy, ktorá efektívne znižuje celkový obsah cholesterolu v krvi a zvyšuje podiel zdravého cholesterolu – HDL.

Exkluzívne produkty NATURHOUSE

Naše doplnky stravy na báze výťažkov z rastlín podporia správnu funkciu dôležitých orgánov, dodajú vitamíny a pomôžu na vašej ceste k nižšej hladine cholesterolu. Dajú sa bez problémov kombinovať s bežnými liekmi.

Chcem diagnostiku a 3-dňový jedálny lístok na vyskúšanie

21 EUR

Prečo naša metóda funguje?

Poradenstvo po celú dobu zadarmo

Celým procesom znižovania cholesterolu a zlepšenia kondície vás citlivo sprevádzame. Týždenné konzultácie sú pre vás úplne bezplatne.

Jedálny lístok na mieru vašim potrebám

Jedálny lístok zostavujeme zo zdravých, chutných a bežne dostupných potravín. Rešpektujeme vaše preferencie i diétne odporúčania vášho lekára.

Profesionálny a motivujúci prístup

Nenútime vás dodržiavať diéty, ale pomáhame žiť zdravo, bez hladovania a sebazapierania. Motivujeme vás a podporujeme vo chvíľach, kedy to budete najviac potrebovať.

Sme celosvetovo úspešní

Naši poradcovia už pomohli tisíckam spokojných klientov pred vami. Pridajte sa k tým, ktorým sa podarilo natrvalo znížiť hladinu cholesterolu v krvi.

Radi vám pomôžeme v rámci celej Slovenskej republiky.

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov