Pomôžeme vám nájsť cestu k zdravšiemu životu. Obráťte sa na výživového poradcu.

Potrebujete schudnúť, pribrať alebo sa chcete iba dobre cítiť vo svojom tele?

U nás vám so zmenou životného štýlu poradí výživový poradca.

Že naše metóda funguje, dokazujú
Výsledky našich klientov

 • Ľudmila -14 kg

  Moja poradkyňa Ivana Trusková bola veľmi milá. Vysvetlila mi ktoré potraviny sú povolené, čo pre mňa znamená pravidelné stravovanie a pitný režim. Všetko prebehlo v priateľskej atmosfére a dávalo zmysel.

  Prečítať celý príbeh
 • Marek -20 kg

  Mal som trochu obavy, počítal som s tým, že čísla (tuky a BMI) nebudú priaznivé. Oporou mi bola spomínaná dcéra, ktorá mi všetko vysvetlila. Príjemná atmosféra počas konzultácie ma však upokojila. Začal som pozerať do budúcnosti optimisticky.

  Prečítať celý príbeh
 • Jarmila -22 kg

  Najviac som oceňovala, že som k sebe mala podporu. Keď sa mi v daný týždeň nepodarilo schudnúť, hľadali sme dôvod prečo to tak je. Chyba v mojom stravovaní sa našla, tým pádom sme to napravili a  chudnutie išlo ďalej ľahko a nemala som dôvod vzdávať sa.

  Prečítať celý príbeh
 • Zuzana -23 kg

  Moja poradkyňa Radka ma motivovala každý týždeň, ale ja sama som to videla na váhe a cítila na oblečení. Sama som si bola motiváciou. Získala som stratené sebavedomie a chuť pekne sa obliekať.

  Prečítať celý príbeh
 • Eliška -9 kg

  Kým som nepoznala NATURHOUSE, neverila som, že sa dá tak rýchlo a zdravo chudnúť. Niekedy som naopak mala pocit, že z takéhoto jedla priberiem, no opak bol pravdou.

  Prečítať celý príbeh
 • Ľuboš -15 kg

  Vďaka NATURHOUSE sa cítim  oveľa lepšie. Ľahšie sa hýbem a teší ma samozrejme aj fakt, že problém s pálením záhy definitívne skončil.

  Prečítať celý príbeh
 • Eva -13 kg

  Privítali ma milé slečny, výživová poradkyňa Mgr. Dominika Búšová a jej asistentky Vierka a Natália, vždy usmiate a s dobrou náladou, ktoré vedia človeka povzbudiť a motivovať. Nebolo ma treba presviedčať.

  Prečítať celý príbeh
 • Alena -26 kg

  Už dlhšiu dobu som sa pokúšala schudnúť, no keď som aj schudla, tak som to nabrala naspäť a ešte aj kilá navyše. Jedného dňa som ale stretla kamarátku, ktorú som dlhšiu dobu nevidela a takmer som ju nespoznala. Práve ona mi povedala, že navštevovala poradňu NATURHOUSE v Hlohovci.

  Prečítať celý príbeh
 • Peter -19 kg

  Na každej konzultácii som bol znova odvážený a odmeraný a výsledok jasne napovedal ako sa mi darilo /hoci niekedy aj s malými prehreškami/ pretože som diétoval aj počas veľkonočných sviatkov. Váha šla dolu týždenné 1-1,5 kg.

  Prečítať celý príbeh
 • Bianka -18 kg

  Najviac som oceňovala rýchle znižovanie telesnej hmotnosti. Týždenne 1-2 kg. Pravidelné týždenné konzultácie pre mňa znamenali veľké očakávania, zvedavosť, radosť z počutia že sa mi opäť podarilo priblížiť sa k cieľu.

  Prečítať celý príbeh
 • Soňa -16 kg

  Dozvedela som sa o vás od svojej známej, ktorá poradňu navštevuje dodnes. Kamarátka veľmi pekne schudla a mňa to nadchlo. Keďže som vtedy bola tak trošku pri tele, rozhodla som sa to vyskúšať. 

  Prečítať celý príbeh

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Príďte na nezáväznú konzultáciu. Vďaka nej získate

 • Ako sa naozaj cíti vaše telo?

  Urobíme presnú diagnostiku vášho tela s okamžitými výsledkami. Na ich základe stanovíme dlhodobý plán s jednoduchými odporúčaniami. Čoskoro sa budete zase cítiť lepšie.

 • Ako vám pomôže stredomorská strava?

  Výživový poradca s vami skonzultuje váš životný štýl a zostaví jedálny lístok na mieru. Ten vychádza zo stredomorskej stravy, ktorá je preukázateľná účinná pri redukcii hmotnosti i rôznych typoch zdravotných problémov.

 • Nejde iba o chudnutie

  Myslíte si, že keď nemáte nadváhu, výživovú poradňu nepotrebujete? Vyvážená strava má zásadný vplyv na vašu fyzickú i psychickú kondíciu. Vytvoríme pre vás dlhodobý plán, ako si zdravé stravovacie návyky a rozumnú hmotnosť dlhodobo udržať, byť fit a žiť tak spokojnejší život.

Čo môžete očakávať?

Konzultácie so špecialistom na výživové poradenstvo

Každý týždeň zadarmo skonzultujete váš pokrok a výživový poradca bude vaším spojencom na ceste k pohodovému životu a lepšej kondícii.

Už na prvej nezáväznej konzultácii získate presnú diagnostiku vášho tela.

Diagnostikou zistíte:

MNOŽSTVO NEBEZPEČNÉHO TUKU MEDZI VAŠIMI ORGÁNMI

Viscerálny (vnútorný) tuk sa postupne ukladá medzi orgánmi a môže tak negatívne pôsobiť na správne fungovanie organizmu.

KOĽKO POTREBUJETE DENNE PRIJAŤ KALÓRIÍ

Zistíte, koľko energie potrebuje váš organizmus na svoju bežnú činnosť. Teda, aký by mal byť váš maximálny denný príjem kalórií, aby ste chudli.

KOĽKO MÁTE V TELE VODY

Nedostatočná hydratácia organizmu môže byť príčinou mnohých zdravotných problémov a brániť tak vášmu chudnutiu.

ZLOŽENIE VÁŠHO TELA

Dozviete sa koľko % tuku, svalov či kostí obsahuje vaše telo a aké by mali byť vaše ideálne hodnoty.

NA KOĽKO ROKOV SA CÍTI VAŠE TELO

Zlá strava a nadváha skracujú život. Metabolický vek vám ukáže, na koľko rokov sa vaše telo cíti.

Individuálny jedálny lístok podľa vašich potrieb

Každý sme iný. Preto vám výživový poradca zostaví unikátny jedálny lístok, ktorý pomôže práve vám – či už chcete kilá zhodiť, pribrať alebo sa proste len cítiť lepšie.

 • Už z prvej konzultácie si od nás ako bonus odnesiete 3-dňový jedálny lístok  na vyskúšanie zadarmo.

Exkluzívne produkty NATURHOUSE

Sú zložené z výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny....dodajú vám energiu a podporia zdravé fungovanie organizmu. Produkty sú to jediné, čo si u nás hradíte.

Chcem diagnostiku a 3-dňový jedálny lístok na vyskúšanie

21 EUR

Prečo naša metóda funguje?

Postarajú sa o vás profesionáli

Dbáme na to, aby naši výživoví poradcovia mali dostatočné vzdelanie a neustále si ho dopĺňali. Vy tak máte istotu, že ste skutočne v dobrých rukách.

Chceme, aby ste boli nezávislí

Pomáhame vám vytvoriť také stravovacie návyky, ktoré dokážete bez námahy dodržiavať aj po skončení našej spolupráce.

Neveríme na zázraky

Pomôžeme vám po krokoch zmeniť celkový životný štýl. Vaša cesta k lepšiemu zdraviu bude príjemná a predovšetkým trvalá.

Vaša spokojnosť a pohoda sú na prvom mieste

Metódu, ktorú používame, pred vami vyskúšali po celom svete tisícky klientov. Vieme, že výživové poradenstvo, ktoré ponúkame, skutočne funguje.

Radi vám pomôžeme v rámci celej Slovenskej republiky.

nebo

Dárek pro vás

Jako dárek a ocenění vaší motivace a zároveň jako praktickou pomůcku jsme pro všechny klienty, kteří k nám zavítají na úvodní nezávaznou konzultaci, připravili tyto dárky:

 • Kuchařku Naturhouse se 62 zdravými a lehkými recepty od výživových poradců
 • Řadu originálních Naturhouse cvičebních videí na podporu formování vaší postavy
Správné hubnutí Nezáväzná konzultácia stojí 21 eura. Získate bioimpendančnú analýzu tela (% podkožného tuku, viscerálny tuk, metabolický vek, hmotnosť svalovej hmoty, atď.) + vysvetlenie výsledkov poradcom.
Správné hubnutí Špecialista odhalí chyby vo vašom jedálničku. Zistí, prečo sa vám nedarí schudnúť a navrhne plán chudnutia. Ako bonus získate 3-denný jedálniček pre inšpiráciu.
Správné hubnutí Ďalej si z nezáväznej konzultácie odnesiete PEIPAKOA BIRREGULARIS. Prírodný prípravok, ktorý podporuje čistenie tela, potláča chuť na jedlo a stimuluje rast črevného mikrobiómu.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov